Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Lütfen siteye Ad-Soyad şeklinde kaydolunuz. Hogwarts henüz kapalıdır. Sihirli Günler !
Yöneticiler

Odettá Jeane Dyoné

Serah Ilsa K.

Daniela Mia Malfoy

Ayın En İyileri

Ayın Kişisel Kurgusu
name

Ayın Rol Oyunu
name

Ayın Çifti
name&name

Ayın Dostları
name&name

Ayın Düşmanları
name&name

Ayın Öğrencisi
name

Ayın Yetişkini
name
sevgili günlük Moz-screenshot-1

sevgili günlük

+11
Britney*Spears
Arlyn Eva Watson
Victoria Lizzie Malfoy
Chester Harry Watson
Lilith Joa Black
Destiny Quiete
Jill Lanasa
Nerissa Ellen Watson
Channing T. Malfoy
Arwén Mischa Malfoy
Monica Bulle
15 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Monica Bulle
Ravenclaw I. Sınıf Öğrencisi
Monica Bulle

Kadın

sevgili günlük Empty
MesajKonu: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 7:27 pm

şimdi buraya bildiğimiz günlük yazıyoruz.. herşeyi açık açık anlatmak zorunda değilsiniz sadece yazıp rahatlıyoruz tamam mı ayrıca yukardakininyazdığı olaya yorum yapmazsak daha iyi olur yani.. ilk ben yazıyorum

meraba günlük,

iğrenç bir gün yaşıyorum, keşke hemen bitse de kurtulsam.. bilirsin, nefret etmem ben kimseden.. ama zorla içime tepiştiriyorlar bu duyguyu..neden ya neden, neden sorusunun cevabını veremiyorum bazen(offf)..aah şu gün bir bitse..
Arwén Mischa Malfoy
Arwén Mischa Malfoy

Kadın
Gerçek İsim : Arwén Malfoy

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 7:55 pm

sewgili günlük;
bugün dersaneye gittim işim yokmuş gibi 4:30 sat ordaydım birde bizim yaşımızda kimse yoktu sıkıntıdan patladım ewe glir gelmez buraya girdim oh be dünya warmış :D
Channing T. Malfoy
Slytherin II. Sınıf Öğrencisi
Channing T. Malfoy

Erkek
Gerçek İsim : Channing Tatum

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 11:31 pm

Sevgili günlük;

Bugün herşey iyi başlamıştı aslında.Dersanedeki denemem güzel geçti,birkaç eski askadaşımla karşılaştım, pazara gittim,evde herşey güzeldi hatta abartıp annemle beraber sarma bile sardım(Gülme günlük yemek yapmayı seviyoruz işte).Akşam da herşey mükemmel gidiyordu.Hatta bir ara Mollynin dediğinin doğru olduğunu bile düşünmeye başlamıştım.Gerçekten insanın mükemmel bir günü olabiliyor demiştim ama bir günün 24 saat olduğunu unutmuşum.Kendi günümü kendim berbat ettim.Sevdiğim ve iyi anlaşabileceiğimizi düşündüğüm bir arkadaşımı kıskançlığım yüzünden kaybedecektim.Yemin ediyorum kendimden nefret ettim.Sana ne ulan istediğini yapar sana mı soracak.Neyse uzatmayayım da defolup gideyim artık.Haydi hayırlı geceler günlük.Yarın görüşürüz inşallah...
Monica Bulle
Monica Bulle

Kadın

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 1:46 am

iyi geceler günlük

ahh ahh senin şu yarım akıllı, her şeyi yanlış anlayan, çoğu zaman çenesini tutmayı beceremeyen ve genelde rezil olan sahibin var ya, ki o ben oluyorum. İşte yine yaptım yapacağımı, herşeyi yerle bir ettim.. ama yinede mutluyum, en azından hala kendi halime gülebilecek kadar iyi durumdayım.
bu arada okulun açılmasına az kaldı ama hala bitiremedim şu hikaye kartlarını.. offf yetişmiyo yaaa :( .. belimin ağrısından ölecem..2 gün sonra okul var ama bitmedi.. amaan neyse çok takmıyorum. bizimkilerde yetiştirememiş zaten :D onlar sayesinde bu kadar rahatım yani.. ooo saat kaç olmuş öle nerdeyse biri bulmuş. uykum yok ama.. kitap felan okuyup yatayım bende artık, bizimkilerde yatmış zaten hiçbiri açık değil..
Nerissa Ellen Watson

Kadın

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 12:04 pm

İi sabahlar günlük
Anlaşılan bu gün iğrenç bi gün olcak. Annem sabah sabah moralimi bozdu " BU GÜN O ÖDEVLER BİTECEK LÜBEYNEE!!" off off nedirr bu ödevlerden çektiğimiz.Napalım çare yok yapcam demek. Bari kahvaltı geç yapılsada benim de bahanem olsa "Anne daha kahvaltı yapmadan ne dersii?" :) Neyse seni de kendi dertlerimle yordum. Hadi görüşürük
Arwén Mischa Malfoy
Arwén Mischa Malfoy

Kadın

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 2:32 pm

Sewgili günlük;
bgn sabahın köründe telefon çaldı arkadşım arıyo :S uykumun içine etti beni çağırıyo kahvaltıya neyse kapattım 1-2 saat sonra ablam uyandırdı telefon gene bu sefer diğer arkadşım çağırdı neyse onları atlattım uyyim dedim uykm kçtı neyse sbh sbh annemler yemek yemiş bende bakkala gttm bide neyse sonra zaten burya girdim
Channing T. Malfoy
Channing T. Malfoy

Erkek

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 5:16 pm

Slm günlük.

Bugün yazacak pek birşeyim yok.Akşamki düğüne hazırlanıyorum.Arkadaşlarla kolbastı oynamayı planlıyoruz.Umarım herşey güzel geçer.Neyse ayrıntıları yarın anlatırım.Görüşürüz.
Monica Bulle
Monica Bulle

Kadın

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 3:39 pm

meraba günlük,

hımm uzun zamandır evde değildim.. Biraz özlemişim evi sanırım(biraz mı :D ) neyse öle işte..tabi yine gidecem, bir kaç eşya almak için geldim.. gelmişken pc yi açmamak olmaz dedim. okullar açıldı iyiki yoksa çok sıkılıyordum.. ohh be yine başladı şu okul koşturmacası.. yazılılarda başlasa keşke hemen, o stresi de özledim.. neyse öle işte hadi kendine iyi bak ben kaçtım =)
Jill Lanasa
Hufflepuff I. Sınıf Öğrencisi
Jill Lanasa

Kadın
Gerçek İsim : Jill Laura Lanasa

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 3:57 pm

Sevgili günlük,

Naber=valla ben iyi değilim iki poster ödevi bilmem kaç sayfaa test ve yarım sayfalık bir ezber yapmam lazım.Benden çok bahsettik sen napıyorsun?
Channing T. Malfoy
Channing T. Malfoy

Erkek

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 9:16 pm

Slm günlük,

Sana düğünden bahsedeceğimi söylemiştim ya bahsedecem :D. Başlangıçta biraz zevksizdi etraftan gelen geçeni oynayanları falan süzüyordum.Sonra Havva geldi dışarı falan çıktık.Tam içeri girerken bir baktık kolbastı oynuyor millet.Ben hazırlıklıyım tabi daldım bizimkilerin arasına.3 şarkı üst üste oynadık.Dalak falan kalmadı bende.Kolbastıdan sonra da pistten hiç inmedik.Düğün bitiminde de Havva'yı eve bıraktım ben de eve gittim.Ha şimdi sen Havva kim diye soracaksın sormadan ben söyleyim dersaneden bir arkadaşım.Tanışalı pek uzun zaman olmadı ama çok kafa kız.
Biliyor musun günlük ÖSS ve YDS başvuruları bu pazartesi başlıyor.Kılavuzlarımız gelmiş.Kılavuzların geldiğini öğrenince bende bir şeyler dank etmeye başladı.Yumurta kapıya geldi yane :D Artık daha fazla çalışmalıyım. Ne de olsa ÖSS ye 121 gün YDS ye de 128 gün kaldı.
Yine fazla konuştum galiba.Daha mesaj yazacak başlık çok.Daha fazla zaman harcamadan gideyim ben.Haydi görüşürüz..
Arwén Mischa Malfoy
Arwén Mischa Malfoy

Kadın

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 4:51 pm

sLm yha :D
nbr? neyse seni boşwer bugün çok kötü korktum dyeblrlm :D Okulun en havalı yakuşuklu v.s çocuunun msn ve telini alıp keklemştk snra benm bi kaç sLk arkm :D çocua bakıp gLmye başLdLr snra çıkışta bnm bi ark geldi konuşuoduk arklarla o arkla fLn sonra o çocuk geLdi siz mi yaptınız fiLan diye sordu :D ben gLmye başLdm çk glen biriym de :D sonra çocuk kfR etti (tbi gçmşm vardı çocukla ondan yediremdi xd )snra benm bitnem arkım ne dion Lan sen diyerek çocua daldı çocuk demiyim adı ulaş sonra çok kötü kavga ettLr ayrıym derken kolum da gtti :D ama ben atkna bşi olck diye krktm çnkü böLe kavgaları fLn v.s çok iyi bilir neyse sonra geldim ewe drek pc yi açtım şmdide sn yazdm cnm nyse işim var bb :D
Nerissa Ellen Watson

Kadın

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 11:16 pm

Günlük ya bi hafta aradan sonra internete girmek süper oldu. Ayrıca bişeyi çok merak ettim acabaaa Merveciğim nereye gidiyo.Neyse ondan cevap alırım.Bugün çok sıkıcıydı bi kere küçük kadınların bu bölümü çok saçmaydı.Sonra bugün okulda 7. ve 8. derslerde sınav olduk o yorgunluğun üzerine dershaneye gidip 1:30 saat kös kös oturdum.Sonra dershanede sınava girdim.Ne iğrenç bi gündü(İnternetim dışında)

Hadii bb
Arwén Mischa Malfoy
Arwén Mischa Malfoy

Kadın

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 7:13 pm

sLm
allah karetsin bugn çok gzLdi by xD
Destiny Quiete
Cadı Kazanı Sahibi/Editörü
Destiny Quiete

Kadın
Gerçek İsim : Tuğçe.

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 7:14 pm

Peh!Ne diyeceğimi bilsem yazacam ama bilmiom işte :D
Neyse bugünüm süperdi diyebilirim.Şiir dinletimiz vardı.Süper geçti.Bendeniz sahibinde şiir okudu.Herkes pek bi beğendi.Tabi bnm en yakın arkadaşım ve biricik sefgülüm.Nese internetimi özledim.Hemen girdim ..
Channing T. Malfoy
Channing T. Malfoy

Erkek

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 8:28 pm

Yaw günlük biliyor musun ben bu sınav yaklaştıkça sınıftakilerden daha da nefret etmeye başladım.Niyesini sorma sonra anlatırım.Ama 8 haftam kaldı.Sonra okul bizim için bitiyor.Veee bir daha onların yüzlerini görmeyeceğim.Allahım ne kadar güzel bir duygu....:D

Kılavuzlar geldi günlük.Artık günde kaç soru çözdüğümü sayacam.Şimdilik günde 100 soru çözüyorum bugün 120 tane çözdüm.Her gün artacak inşallah.

Günlük biliyor musun seviyorum ben burayı.En azından gerçek arkadaş olarak nitelendirebileceğim arkadaşlarım var.Okuldakilerden kat kat iyiler yane :D

Son olarak HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM MİLLET (seni de günlük seni de ;) )
Nerissa Ellen Watson

Kadın

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 11:24 pm

Günlük ya biliyomusun hoca ödevimi yırttı.Derste ödev yapıyomuşum.YALAN.Ben derdimi anlatamadan "Hocam lütfennn" derken yırtı verdi güzelim kağıdımı.Oysaki ben sadece ing ödevimi türkçe defterimin arkasına yapmıştım.Türkçe defterini çıkarmıştım o sayfayı açmıştım bişi yazmıyoruz diye.Derside dinliyodumm kaç haftadan sonra.Bu bana yapılcak şey mi! Ama çok kızdım.(ağladım ama neyse) Kızlar fena çıkıştı hocaya. Bi arkadaşım hocam kızın ödevini niye yırttınız, ne hakkınız var diyince hoca sen onun avukatımısınız dedi.Kızların hepsi birden evet hocam diye karşı çıktı.Şaşırdım valla.Tenefüs zili çalınca koşa koşa kızlar tuvaletine gittim kızlar da arkamdan.Bağırdım çağırdım.Tüm sinirimi attım."NE ZANNEDİYO KENDİNİ.EN SEVDİĞİM ÖĞRETMENDİ GÜYAA.BEN O ÖDEVE EMEK VERDİM" diye bağırdım.Gitti güzelim ödevim.Sonraki gün tekrar yapmak zorunda kaldım

İşte böyle.Geç oldu. iyi geceler
Destiny Quiete
Destiny Quiete

Kadın

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 7:14 pm

Valla ne anlatacağımı bilmiyorum.Her zamanki olaylar.Siteye girdim.Msn'e girdim.Arkilerle int. vafede toplandık.Rp yaptum falan ...
Channing T. Malfoy
Channing T. Malfoy

Erkek

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 8:33 pm

Günlüüüöökkk yaptığım hiçbir şeyden zevk almamaya başladım.Çikolatalı puding bile eskisi gibi zevk vermiyor.Yemek yapmak artık eğlenceli gelmiyor günlük.112 gün kaldı sınava salak gibi her gün puan hesaplıyom.Üf neyse yine çok konuştum.Gidiyom ben hadi bay
Destiny Quiete
Destiny Quiete

Kadın

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 9:03 pm

Bugün gerçekten süperdi.Artık herşeyden zevk alıyorum ..
Neyse no detail ..
Bb
Channing T. Malfoy
Channing T. Malfoy

Erkek

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 9:08 pm

Bugün de geçti günlük anlatacak bir şeyim yok.Beni unutma diye yazdım.Neyse bay :)
Monica Bulle
Monica Bulle

Kadın

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 1:12 am

iyi geceler günlük,

hani olur ya bazen, insan bir şarkı duyar, çok sever baştan belki elli kere dinler. sonra aradan bir kaç gün geçer artık o şarkıdan bıkma durumuna gelir... hıh işte eynen böyle birşey oldu.biraz karışık oldu ama neyse işte offf.kendimle çelişiyorum be günlük, çok sık fikir değiştiriyorum. büyümek böyle birşey olsa gerek.
Destiny Quiete
Destiny Quiete

Kadın

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 9:43 pm

Sevgili Günlük
Hani insan bazen herşeyini kaybetmiş gibi olurya aynen öyle oldum ..Hiçbirşey eskisi gibi zevk vermiodu.Çünkü en yakın arkadaşım bana ihanet etti ..
Neyse no detail.
Optum.S.Ç.S Bay Bay :)
(Kulakların Çınlasın Oqusan Koçum )
Channing T. Malfoy
Channing T. Malfoy

Erkek

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 12:45 am

Selam günlük,
Son birkaç gündür başıma gelen iyi şeylerle kötü şeyler birbirini dengeliyor.Ama en ii şey uzun zamandır tanışmak istediğim biriyle tanışmaktı.Hadi hayırlısı :lol!:
Destiny Quiete
Destiny Quiete

Kadın

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 1:01 pm

Sevgili Günlük
Şimdi sana yazmaktansa birisinin yanında olmak isterdim ama n'aparsın kader ..
Beni unutma
K.İ.B Bay Bay
Channing T. Malfoy
Channing T. Malfoy

Erkek

sevgili günlük Empty
MesajKonu: Geri: sevgili günlük   sevgili günlük Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 8:45 pm

Sevgili günlük bugün çoook güzel geçti yolda giderken de birini gördüm.Hadi tahmin et :D Neyse anladın sen onu :D Dıhandım haa hadi bye bye

sevgili günlük
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki