Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Lütfen siteye Ad-Soyad şeklinde kaydolunuz. Hogwarts henüz kapalıdır. Sihirli Günler !
Yöneticiler

Odettá Jeane Dyoné

Serah Ilsa K.

Daniela Mia Malfoy

Ayın En İyileri

Ayın Kişisel Kurgusu
name

Ayın Rol Oyunu
name

Ayın Çifti
name&name

Ayın Dostları
name&name

Ayın Düşmanları
name&name

Ayın Öğrencisi
name

Ayın Yetişkini
name
Cam Kenarındaki Masa .. Moz-screenshot-1

Cam Kenarındaki Masa ..

5 posters
YazarMesaj
Allen Jacques Black

Allen Jacques Black

Kadın

Cam Kenarındaki Masa .. Empty
MesajKonu: Cam Kenarındaki Masa ..   Cam Kenarındaki Masa .. Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 10:37 pm

....
Allen Jacques Black

Allen Jacques Black

Kadın

MesajKonu: Geri: Cam Kenarındaki Masa ..   Cam Kenarındaki Masa .. Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 10:45 pm

~~ EV ~~
All her zamanki saatinde kalkmış.Güneşin içini ısıtmasına izin veriyordu.Tüm duyuları bu rahatlıqı hissederken kendini işyerine erkenden gitmwk için koşullandırıyordu ..Ama başarılı olamazken yatağa yığılır.Ve birkaç dakika sonra doğrulurken duş almak için bornuzunu hazırlar.Yeni bir güne daha merhaba demiştir ..Kendini sıcak duşun altında bulduğunda kendine iyice gelmiştir.İçini ısıtmış,kendini rahatlatmıştır ..
Ve giyinirken bugün işyerinde neler yapmak istediğini dşünüyordur ..
Hazır olarak evin önüne çıktığında eksiği olup olmadığını kontrol eder .. Ve tam olduğunu hissettiğinde kendini o sıkışma hissine bırakır.
~~ ÜÇ SÜPÜRGE ~~
Dükkanının bir köşesine cisimlendiğinde bu mekan onu mutlu etmeye yeter.Zaten sabahtan ber pozitif enerji depoluyorken içinde bunların kime dolacağını merak ediyordur .Ve pencereleri açmaya başlarken şarkı mırıldanıyordur ..
İşi bittiğinde ilk müşterisini beklemek üzere en sevdiği yer olan cam kenarındaki masaya oturur.Bu masa gerçekten herkese pozitif enerji dağıtıyordur ..
Kendiside iyice bunun etkisinde kalırken Londrada bir gün daha tüm canlılığıyla devam ediyordur ..
Destiny Quiete
Cadı Kazanı Sahibi/Editörü
Destiny Quiete

Kadın
Gerçek İsim : Tuğçe.

MesajKonu: Geri: Cam Kenarındaki Masa ..   Cam Kenarındaki Masa .. Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 10:47 pm

~~ EV ~~
Liz pencereden giren güneş ışığının gözlerini gıdıklamasına izin vererek kendine biraz dinlenme hakkı tanıdı.Yavaşça doğrulduğunda etraftaki kuş seslerini farketti.Bu seslerle nasıl uyuduğunu anlamazken kuzeni All'ın dükkanına gideceğini hazırladı.Ve ona söz verdiği saatte orda olmak için hızlıca hazırlandı ..Liz hızlıca hazırlanmaya çalışırken ayağı takıldı ve kendini 2.80 şekilde yatağın üstünde buldu.Kendi haline sırıtarak kalktığında daha yavaş hareketlerle giyinmeye devam eder.Bir süre sonra telefonu çaldığında merakla bakar.Ve gördüğü kişiyle gülümserken telefonu kulağına dayar ve konuşmaya başlar ..
'' Efendim bitanem ?''
''.....''
'' Bende All'ın oraya gidecektim.''
''.....''
'' Tamam orada buluşalım.Saat 9.00da orada olmam gerek ..''
''.....''
'' Tamam bitanem görüşürüz.''
Bu yaptığı minik telefon görüşmesi ardından hızlıca giyinmeye devam eder.Bir süre sonra giyinip makyajınıda bitirdiğinde cisimlenme alanına ilerler.Ve bilindik sıkışma duygusu bedeninin her hücresine kendini hissetttirirken Liz gözlerini kalabalık olan Hogsmeade'e açar.Ve genç kız yolunu bilir bir şekilde ilerlerken süslü ve güzel dükkandan içeri girer ..
~~ ÜÇ SÜPÜRGE ~~
Genç kız cam kenarındaki masada oturan All'ı gördüğünde koşarak onun boynuna sarılır ..
'' Allen Jacques Black neden uzun süre bu muhteşem soyluluğunuzdan bizi mahrum bıraktınız ?''
Allen gülerek kucağına atlamış genç kızı havaya kaldırır ve sırıtır.
'' Muhteşem varlığımın olduğunu ancak şimdi mi kabul ediyorsun tatlım ?''
Liz sırıtarak başını sallar ve masaya otururlar ..
'' Ee All olanları anlat bakalım .''
Ve Allen olanları anlatmaya başlar ..
Allen Jacques Black

Allen Jacques Black

Kadın

MesajKonu: Geri: Cam Kenarındaki Masa ..   Cam Kenarındaki Masa .. Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 10:24 am

İçeri giren genç kızı duymasıyla beraber koşan genç kız ona sarılır ..
''Allen Jacques Black neden uzun süre bu muhteşem soyluluğunuzdan bizi mahrum bıraktınız ?''
Allen gülerek kucağına atlamış genç kızı havaya kaldırır ve sırıtır.
'' Muhteşem varlığımın olduğunu ancak şimdi mi kabul ediyorsun tatlım ?''
Liz sırıtarak başını sallar ve masaya otururlar ..
'' Ee All olanları anlat bakalım .''
Ve Allen olanları anlatmaya başlar ..

'' Sağolsun birileri Ruh emicileri başıma salmış.Onlardan kurtulmaya çalışıyordum ..''
Liz anlamaz biçimde kaşını kaldırır ..
'' Bunu kim yaparki ?''
All ona gülerek bakar.
'' Aslında aklımda birileri var sanki.''
Lizzie ona gerçekten şaşırarak bakar ..
'' All Lili'nin yapacağını düşünmüyorsun değil mi ?''
Aslında All kuzeninin ona ihanet edeceğini düşünmüyordur.Ama belki diye bir ihtimal vardı aklında.Ya yapmışsa Ya Black olarak ona ihanet etmişse.Lizz onun düşündüklerini sezmiş.Kaşını kaldırmıştı ..
'' Allen Jacques Black !!.Lilith asla böyle birşey yapmaz.Kuzenimi en az senin kadar iyi tanırım ..''
All bu sözlerle derin düşüncelere dalmıştı.Yapmazdı değil mi ?
Lilith Joa Black
Hogwarts Şifacısı

Kadın
Gerçek İsim : TuqCe ..

MesajKonu: Geri: Cam Kenarındaki Masa ..   Cam Kenarındaki Masa .. Icon_minitimePaz Mart 29, 2009 12:27 pm

Lilith Lizzie'nin All'ın yanına gideceğini biliyordur ..Bu nedenle acele edip üç süpürgeye gitmeye karar vermiştir.Ne de olsa kuzenlerini özlemiştir.Ayrıca All bir süre ortadan kaybolmuştur.Bunun nedeninide merak ediyordur.Bunu sormak için aklının bir köşesine yazmaya karar verir.Üstünü giyindiğinde son rütuşlar için aynanın karşısına geçer.Saçı düzgündür.Elbisesi,ayakkabısı ve çantasu büyük uyum içindedir.Bir Black onuruna yakışacak güzelliktedir.Yolda onu görenler tekrar tekrar bakıyordur.Ama Lilith'İn aklında sadece birisi vardır.Bakanların hiçbiri Lilith için onun kadar önemli değildir ..İşini bitirdikten sonra malikanenin dışındaki cisimlenme alanına ilerledi ve üç süpürgeyi düşünerek oraya cisimlendi.Mugglelarla dolu sokağa geldiğinde kimsenin onu görmediğini bilmesi onu rahatlatıyordu.Süslü dükkandan içeri girdiğinde iki baş ona dönmüştü.Aralarındaki fark birisi gülümsüyor,diğeri şaşkındı.Lizzie ayağa kalkarak ona sarıldı.Lilith ona doya doya sarıldıktan sonra konuştu.
- Kuzen Nasılsın ?Beni buraya çağırmakla ne iyi ettin anlatamam.All'ı da özlemişim.
Lizzie den ayrıldıktan sonra All'a sarıldı.All hala şaşkın bakışlarla Lilith'e bakıyordu ..
- All bu muhteşem varlığını niye bizden uzun süre sakladın ?
All bir şeyler gevelerken Lizzie den yardım istiyordur ..
Brian Justin Black
Karanlık Lord

Erkek

MesajKonu: Geri: Cam Kenarındaki Masa ..   Cam Kenarındaki Masa .. Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 4:32 pm

Just Üç Süpürgenin önüne cisimlendiğinde Eliza'nın neden kendisini çağırdığını bilmiyordur...İçeriden geveleme sesleri geldiğinde All'ında içeride olduğunu anlamış kendini tutamamış,sırıtmıştır.Biliyordur ki Lizzie All'ı zor durumda bırakıyordur.Süslü dükkandan içeri girerken bakışlar ona döner.Kimler vardır.Lizzie,Allen ve bir de Lilith.Lilith'i burada beklemiyorken içeri girer ve gergin olduğu belli olan ortamı o neşeli sesiyle gevşetmeye çalışır ..
- Ooo bakıyorum da kuzen günü kurmuşsunuz.Ama Lizzie biraz dışlanmış gibi.Nede olsa 3 Black,1 Malfoy.Bu arada Draco ile ilişkiniz nasıl ?
Lizzie hemen kızarırken Just sırıtır.Bununla beraber kafasına bir yastık 'Accio'lanırken kafasını kenara çeker.Bu arada All ve Lily şaşkınca Lizzie'e dönmüştür ..
Destiny Quiete
Destiny Quiete

Kadın
Gerçek İsim : Tuğçe.

MesajKonu: Geri: Cam Kenarındaki Masa ..   Cam Kenarındaki Masa .. Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 10:25 pm

- Ooo bakıyorum da kuzen günü kurmuşsunuz.Ama Lizzie biraz dışlanmış gibi.Nede olsa 3 Black,1 Malfoy.Bu arada Draco ile ilişkiniz nasıl ?

Lizzie hemen kızarma moduna girerken Just'ın neden ağzını tutamadığını merak ediyordur.Bu sırada All ve Lily ona dönmüş bir cevap bekliyordurlar.
Draco .. Onunla yeniden çıkmaya başlamıştı.Ama bunu sadece Just biliyordur.Ama sağolsun tüm kuzenler öğrenmiştir.

- Just çoook sağol bu arada.Herkesin yüreğine iniyordu.Ve çok iyi gidiyoruz ..
Just sırıtırken Lily ve All da sırıtıyordur.

- Bana sırıtmayın öyle.Ne varmış.Yakışıklı çocuk ve beni seviyor.Bende onu seviyorum.Ne yapsaydım ?

Lily başını sallarken ona sarılır.Ve tebrik ederken erkekler sırıtır ..
Draco Jacob Malfoy

Draco Jacob Malfoy

Erkek

MesajKonu: Geri: Cam Kenarındaki Masa ..   Cam Kenarındaki Masa .. Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 1:27 am

~ Malikané ~
Draco gözlerine giren ışıkla kalkarken yatağında geriniyordur.Bugün hava bir ayrı güzeldir.Ve tam bir tablo gibidir.Yemyeşil ağaçlar,çimenler,çiçekler,akarsular,göller,ördekler .. Hepsi bi bütünü sergilerken Draco'da eksik olan bir şey vardı.Lizzié.Hayatının kadını olarak adlandırabileceği ilk ve tek kadındır.Elbette çıktığı,sevdiğini söylediği kadınlar olmuştur.Ama Lizzie farklıdır.Onun kişilik özellikleri olsun,fiziksel özellikleri olsun ayrı bir kadın.Lizzie'yi düşünürken telefonuna baktı ve Lizzie'nin numarası yazdı.Telefonun 'bip','bip'lerini sayarken karşıdan Lizzie'nin tatlı sesi duyuldu.
'' Efendim birtanem. ''
'' Selam Tatlım.Ben Hogsmeade'ye gideceğim.Gelmek ister misin ? ''
'' Bende All'ın oraya gidecektim.''
'' O zaman Üç Süpürgede buluşalım.''
'' Tamam orada buluşalım.Benim saat 09.00'da orada olmam gerek ''
'' Tamam hayatım.Görüşürüz.''
'' Tamam bitanem görüşürüz.''

Telefon konuşmasından sonra içi aydınlanmıştı.O yakışıklı yüzüne değişik ve kendinden emin bir hava gelmişti.Buluşmalarıda ayarlandığına göre giyinmeye başladı.Lizzie'ye yakışacak şekilde giyinmeliydi.Bu yüzden üstüne beyaz gömlek ve altına siyah pantolon giydi.Lizzie'nin en sevdiği parfümünü sıkıp Üç Süpürge'ye cisimlendi.

~ Üç Süpürgé ~

Genç adam sıkışma hissinden sonra açık havaya çıkınca içine derin bir nefes çekti.Sanki ilk defa hava alıyormuş gibi.Her cisimlenmeden sonra böyle oluyordu.İyice sıkışınca havaya muhtac hale geliyordu.İçine büyük bir nefes daha çektikten sonra dükkanın kapısını açmasıyla 4 kafa birden ona döndü.Bunun ardından ifadesiz suratları olan Lizzie,Brian,Allen ve Lilith'den Lizzie kızarmaya , diğer 3'ü sırıtmaya döndü.Lizzie elini silkeleyerek konuştu.

'' Yapmayın çocuklar böyle.Birtek bana gelince böyle oluyorsunuz zaten ..''

Lilith de başını sallarken yüzü o tatlı gülümsemesine dönmüştü.Diğerleride bunu görüp gülümsemelerini takındılar.Allen daha erken uyanıp konuştu.

'' Draco hoşgeldin.Bizde kuzen günü yapıyorduk.Ama eksiklerimiz var tabii.''

Justin sırıtarak başını sallarken eksiklerin kimler olduğunu anlamıştı.

'' Ah.Sen Lizzie'nin yanına geç.Birtek orası boş kalmış zaten.Ama dersen zaten bu kadının yüzünü çok görüyorum daha güzel yüzlere ihtiyacım var.O zaman seni Lilith'in yanına alabiliriz. ''

Elizabeth tarafından bir yastık ona atılırken genç adam sırıtır.Lizzie'yi kızıdrmayı çok seviyordu.Aslında genç kızın çok sinirlendiği belliydi.Çünkü burada yastık yoktu ve kim bilir nereden bulmuştu.Draco gülümseyerek Lizzie'nin yanına oturur.Ve ona eğilirken ona kısa bir öpücük verir.Diğerleri 'oww'larken genç kadın sırıtır.Ve oda sevgilisine uzanırken genç adam onu karşılar.Öpüşmeleri bittikten sonra sohbete katılırlar ..

Cam Kenarındaki Masa ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-