Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Lütfen siteye Ad-Soyad şeklinde kaydolunuz. Hogwarts henüz kapalıdır. Sihirli Günler !
Yöneticiler

Odettá Jeane Dyoné

Serah Ilsa K.

Daniela Mia Malfoy

Ayın En İyileri

Ayın Kişisel Kurgusu
name

Ayın Rol Oyunu
name

Ayın Çifti
name&name

Ayın Dostları
name&name

Ayın Düşmanları
name&name

Ayın Öğrencisi
name

Ayın Yetişkini
name
Yeni Bir Aşk ... Moz-screenshot-1

Yeni Bir Aşk ...

2 posters
YazarMesaj
April Eileen D. Malfoy

April Eileen D. Malfoy

Kadın

Yeni Bir Aşk ... Empty
MesajKonu: Yeni Bir Aşk ...   Yeni Bir Aşk ... Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 5:46 pm

Emma önündeki Wendy ile ilerlerken neden burada olduğunu soruyordur kendi kendine.Tatile girdikleri günden hemen sonra kuzeni Wendy ortaya çıkmış , ailesiyle gideceği Paris'e onuda çağırmıştı.Genç kız ne kadar itiraz etmek istesede Wendy ısrarcı olmuş ve kabul etmiştir.Aileside yeğenlerini kırmamış onu yollamışlardır.Genç kız buraya geldiğine hiç pişman değildi. Gerçekten görmek istediği bir şehirdi ve kuzeniyle çok eğlenmişlerdi.Aralarında 2 yaş fark olmasına rağmen gerçekten iyi anlaşırlardı.Wendy'nin ve Emma'nın çok ortak yönü vardı.İkisi de sarışındı,ikisi de sarışınları severdi.Ve alışverişi çok severlerdi.Paris onlara göre tam bir aşk ve alışveriş şehriydi.Geçen seneler de birkez daha buraya gelmişler ve deli gibi alışveriş yapmışlardı.Yine Paris'in cıvıl cıvıl sokakarında dolaşırken bir kafe gördüler.Kafeyi gördükleri yorulduklarını farkettiler.Kafeye girdiklerinde bir köşede yalnız başına oturan onların yaşlarında bir sarışın çocuk gördüler.Çocuk ta Londradan gelmiş gibiydi.Wendy onu sarışın çocuğa en yakın masaya doğru çekiştirdi.O da ne kadar rezil olabileceklerini düşünerek Wendy'i takip etti.Genç kız sırıtarak çocuğun ona görebileceği tarafa oturdu.Ve Emmada çocuğa arkasını dönük bir şekilde.Wendy erkeklerde flört etmeyi severdi.Ama her önüne gelene asılmaz ve asılanları reddederdi.Emma ise çekingendi,erkek arkadaşları vardı ama erkeklerle çok takılmazdı.Ama belli ki bu çocuk Emma ve Wendy için farklı olacaktı.Çok güzel saçları vardı.Genç kız görünüşünden onların ipek gibi olduğunu düşündü.Ve gözlerinin rengini göremesede bakışları anlamlı görünüyordu.Çok sempatik bir görünümü vardı.Önüne dönerken garson yanlarına geldi.Emma Wendy ve kendisi için limonata istedi.Garson başını sallayarak ilerledi.Wendy hala çocuğa bakıyordu.Emma yavaşça onun ayağına vurdu.Wendy irkilerek ona döndü.Ne var bakışıyla ona bakarken Emma limonataları işaret edip sırıttı.Wendy ona dil çıkararak limonatasını içmeye başladı.Emma limonatasından başını kaldırıp çocuğa baktığında çocuğunda onu izlediğini gördü.Pembeleşerek önüne döndü.Wendy durumu kavramış sırıtarak ayağına vurdu.Emma gülümseyerek limonatasını içmeye devam etti. Genç kız yine başını kaldırdığında hala genç adamın kendine baktığını farketti. Emma gülümserken çocukda aynı şekilde karşılık verdi.Wendy aklına bir şey gelmiş gibi ayağa kalktı ve çocuğa ilerledi.Çocuğa eğilip bir şeyler söylerken çocuk Emma'ya baktı ve gülümseyerek bir şeyler söyledi.Wendy mutlu bir şekilde yanıma gelirken kulağıma fısıldadı.

- Çocukla konuştum bizle gelmek ister mi diye.Çocuk sana baktı ve kabul etti.Bu çocuk senden hoşlanıyor kesin.

Yine pembeleşmiştim.Aslında yakışıklı çocuktu.Limonatalarımızı bitirip kapıya doğru ilerledik.Kafeden dışarıya çıktığımızda temiz hava bizi kollarına almıştı. Wendy'nin bir kaç manevrasıyla adının Draco olduğunu öğrendiğim çocuk benim sağıma,Wendy ise soluma geçmişti.Alışverişimize devam ederken bir mağazanın önünde durduk.
Draco Jacob Malfoy

Draco Jacob Malfoy

Erkek

Yeni Bir Aşk ... Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Aşk ...   Yeni Bir Aşk ... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 2:03 pm

Draco limonatasını içerken neden burada olduğunu sorguluyordur. Ailesi tatili burada yapmayı tercih etmiş.O da ailesinin peşinden gelmişti.Aslında burayı seviyordu.Ama burası onun için fazla romantikti.Aslında romantik olduğunu söylerlerdi ama fazlası için hiçbir zaman yorum yapmazlardı.Ama çıktığı kızlara ilgi gösterir.Onları kullanmazdı.Hogwarts'a yeni katılacak bir Slytherin olsa da insanları kullanmayı sevmezdi.Ve melez ve muggle takıntısı vardı.Burada bir çok Hogwarts öğrencisi olabileceğini düşünerek etrafına bakmaya başladı.O sırada kapıdan iki sarışın kız girdi.İkisi de etrafına bakarken belli ki onu görmüşlerdi.Biraz daha hareketli görünen sarışın kız ona bakarak yanındaki kızı ona en yakın masaya doğru çekiştirdi.Kız çekingen gibiydi.Ama bu Draco'ya daha çekici gelmişti.Güzel bir kızdı aslında.Sarı dalgalı saçları omzuna dökülüyor,mavi gözleri ise insanı ona çeken bir parlaklıkla etrafına bakıyordu.Gözleri Draco'yu bulduğunda hemen gözlerini kaçırdı.Ve en sonunda yanındaki kıza bir şeyler söyleyerek oturdular.Yanındaki hareketli olan kız bana bakmaya başladı.Aslında gözlerime dikip bakmıyordu ama baktığını hissedebiliyordum.Bende direk ona bakmamak için etrafımı inceliyordum.Sonra ona baktığımda adının Emma olduğunu duyduğum kız ayağına vurdu.Genç kız irkilerek önüne döndüğünde Wendy'e az önce istediği limonataları gösterdi,sırıtarak.Wendy ona dil çıkararak limonatasını içmeye başladı.Bende Emma'yı incelemeye başladım
Sapsarı saçlarının ipek gibi olduğunu düşündüm.Ve mavi gözleri gerçekten ona yakışan bir şekilde parlıyordu.Bir süre sonra başını kaldırıp bana baktı.Ben hala ona bakıyordum.Sonra pembeleşerek bakışlarını Wendy'e döndürdü.Wendy anlamış olacak sırıtmıştı.Emma da ona gülümsemişti.Genç kıza gülümsemek gerçekten yakışıyordu.Onu incelemeye devam ederken genç kız yine bakışlarını kaldırdı ve Draco'nun onu izlediğini farketti.Wendy'e gülümsediği şekilde Draco'ya da gülümsedi ve önüne döndü.O sırada Wendy ayağa kalkarak Draco'ya doğru ilerledi.Ve yanına geldiğinde eğilip konuşmaya başladı .

- Biz birazdan dolaşmaya çıkacağız.Ve yanımızda bir erkek olsun istiyoruz.Özellikle de kuzenim.Burası büyük bir şehir ve neler olacağı belli olmaz.Eğer işin ve ya buluşacağın birisi yoksa bize katılmak ister misin ?

Draco gülümseyerek teklifi düşündü.Oldukça cazip gözüküyordu.Güzel ve sohbeti hoş olan iki kızla dolaşmak .. Gerçekten iyi olacağa benziyordu.Sonra Emma'ya bakarak kabul etti.Wendy gülümseyerek yerine geçti ve Emma'yla fısıldaştı.Draco genç kızın yeniden pembeleştiğini gördü.Üçüde limonatalarını bitirip kafeden çıktı.Wendy'nin birkaç yer değişikliğiyle ben Emma'nın sağına,Wendy'de onun soluna geçmişti.Aslında düzenden memnundum.Emma dan hoşlanıyordum sanırım.Sohbetimize devam ederken bir mağazanın önünde durduk.Burası hediyelik eşyaların olduğu bir mağazaydı ve daha çok sevgililer tercih ederdi.Wendy bizi çekiştirerek buradan içeriye soktu.Her taraf pembe ve mor renkleriyle bezenmişti.Aslında güzel bir mağazaydı.Ben de Emma'ya çıkma teklifi etmeyi düşünüyorsam bir hediye almalıydım.Ve Wendy'e de .. Onunda yardımı olmuştu şu ana kadar.İlerde de olacağı kesindi.Kızlardan ayrı dolaşıp hediye bakmaya başladım ..

Yeni Bir Aşk ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Son Harften Yeni Film!
» Malfoy Ailesi (Yeni!)