Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Lütfen siteye Ad-Soyad şeklinde kaydolunuz. Hogwarts henüz kapalıdır. Sihirli Günler !
Yöneticiler

Odettá Jeane Dyoné

Serah Ilsa K.

Daniela Mia Malfoy

Ayın En İyileri

Ayın Kişisel Kurgusu
name

Ayın Rol Oyunu
name

Ayın Çifti
name&name

Ayın Dostları
name&name

Ayın Düşmanları
name&name

Ayın Öğrencisi
name

Ayın Yetişkini
name
Olivia Valerie Emma Watson Moz-screenshot-1

Olivia Valerie Emma Watson

+6
Arthur Pendragon
James Arthur Malfoy
Jesse Straker
Hermione Emily Watson
Gabriella Anna Malfoy
Olivia V. Emma Watson
10 posters
YazarMesaj
Olivia V. Emma Watson

Olivia V. Emma Watson

Kadın

Olivia Valerie Emma Watson Empty
MesajKonu: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 7:02 pm

Tam Adı: Olivia Valerie Emmily(Emma) Watson
Takma Adı: Emm,Emmy,Valery,Oliv
Mezun Olduğu Okul/Bina: Hogwarts/Gryffindor
Meslek: Hogwarts Müdüresi/Dükkan sahibi/Dırdırcı Editörü/Müzisyen
Kan durumu: Safkan
Savaş Tarafı: Aydınlık
Asa: Dört Kurucunun Asaleti
Burcu:Aslan
Kullanabildiği Müzik Aletleri:Piyano,Gitar,Keman,Saksafon,Çello
Lisan:İngilizce,Fransızca,İspanyolca,Almanca,Azerice
**Geçmiş**
~~Üvey olduğunu bilmeden bir üvey evlat olarak ailesi sandığı Watson ailesiyle yaşamıştır.Asıl ailesi onu ve ikiz kardeşini kimsesizler yurduna vermiştir.Kardeşi Daisy Madeline;Malfoy ailesine,Olivia da Watson ailesine verilmiştir.Bu gerçeği öğrenen ilk kişi Madelinedir.Mad Karanlık ormanda ağlarken Emm onun orda ağladığını hissettiği anda oraya gitmiş ve onu orada üzgün bir halde bulmuştur.Ona ne oldu diye soruğ ısrar ettiğinde Mad bütün gerçeği anlatmış Oliv şaşkınlıkla Gryffindor Kız Öğrenci Yatakhanesine doğru koşmaya başlamıştır.Düşündükçe neden öyle hissettiğinin açıklamasını da bulmuştur.Araştırma yaptığında Madeline’nin söylediğinin şaka olmadığını görmüştür.Dolaşmak için bahçeye çıktığında yine Madeline’yi ağlarken görmüştür.Bir arkadaşının gittiğine üzülen kardeşini teselliye giriştiğinde Mad “İyiki benim kardeşimsin!!” demiştir ve o anda Olivia ona sıkı sıkı sarılmıştır.İşte o andan itibaren iki kız kardeş birbirleriyle farklı binada olmalarına rağmen daha çok ilgilenmişlerdir.Öğrencilik yıllarında Hogwartsta müdüre olmaya karar vermiş ve bunu için çalışmalara başlamışlardır.Hogwarts 1.likle bitiren iki kardeş,En Genç Hogwarts Yöneticileri olmuş ve Hogwarts tarihine altın harflerle kazınmışlardır.Emm profesörlüğünde kendi öğrencilik deneyimlerinden de faydalanarak öğrencilere hep arkadaşça yaklaşmıştır.Bu sayede öğrencilerin sevdiği ve dersi severek dinlenen profesörler arasına da katılmıştır.

**Öz Kimlikten Bazı İpuçları**
Şarkı dinlemenin yanısıra söylemeyi daha çok sever.Sesi çok güzeldir.Hayalleri arasında bütün müzik aletlerini kullanabilmekte vardır.Kitap okumaktan hoşlanır.Güzel sanatlarda müzik bir yana resimde de yeteneği vardır.Resim çizmekten hoşlanır.Fotoğraf çekmek yerine poz vermeyi sever.Gittiği yerlerden bir anının kalmasını çok ister.Çoğu gece yatağına uzanıp tavana bakmayı sever.Aslında gördüğü şey tavan değildir.Küçük hikayeler yazar.Uyumayı çok sever.Ara sıra tembellik eder.Cinsinin aksine diğer kadınlar gibi alışverişte saatlerce oyalanmayı sevmez.Alışverişe çıktığı anda ne alacaksa alır.Bazen bisikletine atlar ve park bahçe dolaşır.Doğa ona huzur verir.Hayvanları ve çiçekleri çok sever.Sululuğu sevmez.Altıncı hissi çok kuvvetlidir.İnsanın ne düşündüğünü gözünden anlar.İnsanlarla arkadaş olmayı çok ister.Herkesle iyi geçinir.Güler yüzlü ve sempatiktir.Çok iyi bir sırdaştır.Kim ona ne anlatsa,ona bu konuyu anlatan kişi dışında o konuyu kimseye açmaz.Dedikodu yapmayı da yapanı da sevmez.

**Fiziki Özellikler**
Görenlerin adeta içinde boğulmak istediği kahverengi gülen gözleriyle insanı büyüler.Kestane rengindeki parlayan saçları yumuşacıktır.Dolgun dudakları ve gamzeli yanaklarıyla etrafa gülücükler saçar..
**Sevdikleri**
~~Müzik
~~Hayvanlar ve çiçekler
~~Hayal kurmak
~~Uyku
~~Öğrenmek ve öğretmek
~~.....
**Sevmedikleri**
~~Dedikodu
~~Sululuk
~~Samimiyetsizlik
~~Gereksiz konuşmalar
~~.....

**Müzik Hakkında**
~~Dinlemekten Hoşlandığı Gruplar~~
-Paramore
-Hex Girls
-Evanescence
-H.I.M
-Duman
-Sum 41
-Pinhani
-Manga
-Gece Yolcuları
-Badem
-Bomb
-Dört X Dört
-Grup 84(Hacettepeliler)....
~~Dinlemekten Hoşlandığı Sanatçılar~~
-Şebnem Ferah
-Haluk Levent
-Barış Akarsu
-Toygar Işıklı
-Erkin Koray
-Cem Özkan
-Avril Lavigne
-Ajda Pekkan
-Barış Manço
-Carlos Ponce
-Funda Arar
-Gökhan Türkmen
-Kerim Tekin
-Kıraç
-Murat Evgin
-Nil Karaibrahimgil
-Selim Gülgören
-Sezen Aksu
-Sıla
......

**Hakkınızda**

Spoiler:

Siz kendinizi karaketer kartımda görmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz..

Ad-soyad:
Bina:
Kurgu:
İkon[3 tane]:

KULLANILABİLİR İKONLAR

Olivia Valerie Emma Watson 67395210Olivia Valerie Emma Watson 95269435Olivia Valerie Emma Watson 53017867Olivia Valerie Emma Watson Thicon026Olivia Valerie Emma Watson 36944912Olivia Valerie Emma Watson 69951649

En son Olivia V. Emma Watson tarafından Cuma Kas. 20, 2009 7:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 21 kere değiştirildi
Olivia V. Emma Watson

Olivia V. Emma Watson

Kadın

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 9:01 pm

LEJANT

*Birtanem*
Olivia Valerie Emma Watson 2448100100Olivia Valerie Emma Watson N5067530443380497222Olivia Valerie Emma Watson 62111198413002661129858
Dean Winchester
Benim çapkın aşkım.Nasıl da komik olmuştu karşılaşmamız.Az kalsın kavga ediyorduk..Seni ve seninle geçirdiğimiz günleri asla unutmayacağım..

*Beni Ölesiye Sevenler*
Olivia Valerie Emma Watson ArthurgwenarthurandgwenOlivia Valerie Emma Watson ArthurgwenarthurandgwenOlivia Valerie Emma Watson Arthurgwenarthurandgwen
Arthur Pendragon
Hogwarts'ta öğrencilik zamanımızdan beri beni seviyorsun.Benim yüzümden Dean'la aran bozuldu.Çok iyi ve tatlı birisin.Seni seviyorum ama arkadaş olarak..
*Suç Ortağı*
Olivia Valerie Emma Watson SammyOlivia Valerie Emma Watson Samiconssamwinchester14Olivia Valerie Emma Watson Samiconssamwinchester14etwc
Sam Winchester
Ah seni gidi oyunbaz..Nasıl da yardım ederdin bana abini çıldırtmamda..Benim tatlı suç ortağım..

Olivia Valerie Emma Watson PeterfacinellipeterfaciOlivia Valerie Emma Watson PeterfacinellipeterfaciOlivia Valerie Emma Watson Peterfacinellipeterfaci
James Arthur Malfoy
Benim canım kankam..Ne kadar iyi vakit geçirirdik sen bizleri bırakıp dünya turuna çıkmadan önce..O gün çok kırılmıştım sana,çok kızmıştım.Ama sinirim geçti,emin olabilirsin =)

*Ayrılmaz İkili*
Olivia Valerie Emma Watson RachellevictoriarachellwjcnOlivia Valerie Emma Watson RachellevictoriarachellOlivia Valerie Emma Watson 9076127
April Nyx Malfoy
Hogwarts'ın ilk yıllarında kavga ettiğim canım arkadaşım..Ne kadar kavga etmiş olsakta sonradan yolumuzu bulduk.Şu an ayrılmaz ikilimsin..Geldiğimiz noktaya bak.En yakınlarımdan birisi oldun.

*Sonuna Kadar Kanka*
Olivia Valerie Emma Watson 11535100100Olivia Valerie Emma Watson Ashleyg3ashleygreene770Olivia Valerie Emma Watson Ashleygreeneashleygreen
Daisy Madeline Malfoy
Benim küçük cadım.Nasıl da kafa tutuyorsun bana..Hogwarts'ı beraber yönetmek hoşuna gidiyor galiba!!

**Kurtarıcım-Kahramanım**
Olivia Valerie Emma Watson Alexpettyfer4Olivia Valerie Emma Watson Alexpettyfer2Olivia Valerie Emma Watson Alexpettyfer5
Alex Jake Marquez
Benim koruyucum.İlk gün benim için yaptıklarını asla unutmam.Beni büyük sınıfların gazabından nasıl da kurtarmıştın.Bana hala korumacı bir tavırla yaklaşıyorsun ama unuttupun bir şey var:Seninle birlikte bende büyüdüm..Ama bu tavrın hoşuma gitmiyor değil..

**Kanımın Isınık Oldukları**

Olivia Valerie Emma Watson BlairOlivia Valerie Emma Watson Blairbearblairwaldorf82Olivia Valerie Emma Watson Blairbearblairwaldorf82y
Blair Amy Malfoy
Okuldaki profesörlerden birisin.Tam olarak tanışmıyoruz ama iyi biri olarak aklıma kazınacağından kesinlikle eminim.

Olivia Valerie Emma Watson 1271905Olivia Valerie Emma Watson 2636jOlivia Valerie Emma Watson 11954434
Jessica Lisa Malfoy
Benim tatlı meslektaşım.Seni daha tam anlamıyla tanıyamadım ama sıcakkanlı biri olduğunu biliyorum.Tanışmak için çok zamanımız var..

**Çocuğum Olsan Ne İyi Olurdu**
Olivia Valerie Emma Watson 70174Olivia Valerie Emma Watson 61613879Olivia Valerie Emma Watson Iconator65dc9a9e380211e
Arlyn Eva Watson
Seni çok seviyorum.Başarılı öğrencim ve canım kuzenim.Doğduğun ilk günü dün gibi hatırlıyorum.Her şeyden habersiz,masum masum gülümsüyordun hayata.Hep öyle gül İnşallah..

**Bayıldığım Ve Kafadengi Çocuklar**
Olivia Valerie Emma Watson Ihp2Olivia Valerie Emma Watson Actresshp001Olivia Valerie Emma Watson Herebbbb
Nerissa Ellen Watson
Benim tatlı mı tatlı kuzenim.Benim çalışkan ve bir o kadar çılgın bebeğim.Seni çok seviyorum.Nasıl da fotoğraf manyağıyız ikimizde.BNenim muzur meleğim..Hiç değişme tamam mı??

**Korumam Altındaki Çocuklar**
Olivia Valerie Emma Watson Kirstenkirstendunst6003pOlivia Valerie Emma Watson Kirstenkirstendunst6003Olivia Valerie Emma Watson Kirstenkirstendunst6003
Croline Alice Watson
Küçük meleğim..Nasıl da uğraşmıştım seni iyi bir cadı yapmakla.Yavaş yavaş emeklerimin sonuçlarını alıyorum.Çok güzel ve yetenekli bir cadı oluyorsun.Ama yaramazlıklarını görmüyorum sanma!!

Olivia Valerie Emma Watson 26hj5Olivia Valerie Emma Watson Chacechacecrawford23705Olivia Valerie Emma Watson Chacechacecrawford23705
Kevin Freddy McKartney
Yaramaz Kevin..SEni gidi seni.Nasıl da çaldın küçük meleğimin kalbini.İyi biri olduğunu düşünüyorum..Ama gözüm üzerinde..

En son Olivia V. Emma Watson tarafından C.tesi Ekim 31, 2009 9:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Olivia V. Emma Watson

Olivia V. Emma Watson

Kadın

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 3:04 pm

Jesse Straker lütfen 3 icon koyar mısın ancak öyle ekleyebilirm seni..
Gabriella Anna Malfoy
Ravenclaw I. Sınıf Öğrencisi
Gabriella Anna Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 11:34 pm

Ad-soyad:Anna Watson
Bina:Belli değil.

Kurgu:Onunla aynı ailedeniz.O beni ablamdan yhani kardeşimden bile daha iyi anlar.
İkon[3 tane]:Olivia Valerie Emma Watson 1-9Olivia Valerie Emma Watson M14Olivia Valerie Emma Watson M5-1
Hermione Emily Watson
Gryffindor I. Sınıf Öğrencisi
Hermione Emily Watson

Kadın

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 11:48 am

Ad-soyad: Hermione Emily Watson
Bina: Gryffindor

Kurgu: Benim biricik kuzenim. Çok iyi kalpli ve cesurdur. Sevdikleri için canını bile verebilecek bir insan. Bazen deli doludur bazen ise çok ciddidir.
İkon[3 tane]:Olivia Valerie Emma Watson 14783365Olivia Valerie Emma Watson 60796309Olivia Valerie Emma Watson 13727058
Jesse Straker
Hufflepuff I. Sınıf Öğrencisi
Jesse Straker

Erkek
Gerçek İsim : Deniz

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 1:32 pm

nasıl istersen:
Olivia Valerie Emma Watson 6453_100_100 Olivia Valerie Emma Watson 6442452 Olivia Valerie Emma Watson 12926850
James Arthur Malfoy

James Arthur Malfoy

Erkek
Gerçek İsim : ~~

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 7:28 pm

Olivia Valerie Emma Watson Peter-Facinelli-peter-facinelli-8088309-100-100Olivia Valerie Emma Watson Peter-Facinelli-peter-facinelli-8088308-100-100Olivia Valerie Emma Watson Peter-Facinelli-peter-facinelli-8088307-100-100
Kurgu: Lejantta :)
Arthur Pendragon

Arthur Pendragon

Erkek
Gerçek İsim : Arthur Pendragon

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 12:18 pm

Kurguya gerek kalmadı eklemişsin zati :D
Olivia V. Emma Watson

Olivia V. Emma Watson

Kadın

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 8:06 pm

Evet :D
Victoria Lizzie Malfoy

Victoria Lizzie Malfoy

Kadın
Gerçek İsim : Selin

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimeÇarş. Kas. 18, 2009 8:43 pm

Ad Soyad: Victoria Lizzie Malfoy
Bina: Slytherin
Kurgu: En sevdiğim arkadaşım Alice'in ablası..Ayrıca ablam Daisy'le birlikte Hogwarts müdüresi.Onu gördüğümden beri ona hayranım.Davranışları ve kişiliğiyle her zaman beni etkilemiştir.Büyüyünce onun gibi olmak istiyorum.
İkon: Lejantta :D ( Üzgünüm uğraşamadım canım =D )
Charlie Straker

Charlie Straker

Erkek

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimeÇarş. Kas. 18, 2009 8:55 pm

ee ama aşk olsn bni eklememişsin
Olivia V. Emma Watson

Olivia V. Emma Watson

Kadın

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 7:19 pm

Charlie lütfen icon ve kurgu koyar mısın?
Charlie Straker

Charlie Straker

Erkek

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 4:22 pm

benim Jesse :D ben Jesse olarak icon koymuştum Charlie'yi boş ver Charlie profesör olmak için :D
Olivia V. Emma Watson

Olivia V. Emma Watson

Kadın

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 8:20 pm

:D Tamam boş vaktimde hepsini düzenlicem :D
Destiny Quiete
Cadı Kazanı Sahibi/Editörü
 Cadı Kazanı Sahibi/Editörü
Destiny Quiete

Kadın
Gerçek İsim : Tuğçe.

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 2:25 pm

Ünlü değişimi Olivia Valerie Emma Watson 928130

Olivia Valerie Emma Watson Alexis-B-alexis-bledel-9114343-100-100&Olivia Valerie Emma Watson Alexis-B-alexis-bledel-9114347-100-100&Olivia Valerie Emma Watson Alexis-3-alexis-bledel-8955121-100-100
Gwendolyn Rose N. Malfoy
Sihir Bakanı
Gwendolyn Rose N. Malfoy

Kadın
Gerçek İsim : Ftmağ xD

MesajKonu: Geri: Olivia Valerie Emma Watson   Olivia Valerie Emma Watson Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 2:58 pm

İsim değişimi Olivia Valerie Emma Watson 928130

Gwendolyn Rose B. Malfoy

Olivia Valerie Emma Watson
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arlyn Eva Watson
» Nerissa E. Watson
» Croline Alice Watson
» Watson Ve Winchester Ailesi
» Hermione Emily Watson