Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Lütfen siteye Ad-Soyad şeklinde kaydolunuz. Hogwarts henüz kapalıdır. Sihirli Günler !
Yöneticiler

Odettá Jeane Dyoné

Serah Ilsa K.

Daniela Mia Malfoy

Ayın En İyileri

Ayın Kişisel Kurgusu
name

Ayın Rol Oyunu
name

Ayın Çifti
name&name

Ayın Dostları
name&name

Ayın Düşmanları
name&name

Ayın Öğrencisi
name

Ayın Yetişkini
name
Ders Kuralları Moz-screenshot-1

Ders Kuralları

YazarMesaj
Destiny Quiete
Cadı Kazanı Sahibi/Editörü
 Cadı Kazanı Sahibi/Editörü
Destiny Quiete

Kadın
Gerçek İsim : Tuğçe.

Ders Kuralları Empty
MesajKonu: Ders Kuralları   Ders Kuralları Icon_minitimeSalı Kas. 24, 2009 8:09 pm

RP’ de dikkat edeceğim şeyler;

1. Kurguyu nasıl işlediğiniz ve kullandığınız.
2. RP’nizin ilk açılışı en fazla 50 en az 30 satır aralığında olmalıdır, daha sonrakiler 10 ve 15 arasında değişebilir.
3. Açılış RP’nize dersime girdiğiniz andan ve hazırlığınızdan bahsederek başlayabilirsiniz zaten benim RP’m sizi yönlendirecektir.
4. RP’nizde “size=11”, renk olarak göz yormayacak pastel renkleri kullanmanızı istiyorum, font seçimi yazınızı karıştırmadığı sürece size bırakıyorum.
5. Her RP’nizden sonra kişiye yönelik küçük bir soru hazırlamayı düşünüyorum bu yüzden benim ağzımdan kesinlikle konuşmayın sorduğum soruya sizin verdiğiniz cevaba karşılık söyleyeceğim şeyi ben yazacağım. Böylelikle RP’ler daha eğlenceli bir hal alacak ve bir sonraki kişinin RP’sini takip etmeniz gerekecek.
6. Ders bittiğinde puanlamalar yapılacaktır ve her iki ders notunuz ve de verdiğim küçük görevler yılsonu notunuz belirleyecektir.
7. NPC karakter kullanımı serbesttir fakat kullandığınız kişi var olan biriyse onunla da diyalog kurabiliriniz. Tek şart her şey dersimde olacak kurgu’yu ve yazınızı yaşayabilmem, hissedebilmem…

*Dikkat edeceğim hususlar açık ve nettir, bunlara uyarak RP yaparsanız hem eğleniriz hem de karneniz de ki sonuç güzel olur.
*Sorularınızı RP out bölümüne bırakabilirsiniz, anlamlı olduğu sürece her sorunuza cevap vereceğimden ve yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz. Dönem boyunca ki tüm istekleriniz ve önerilerinizi de oraya bırakabilirsiniz, eleştiriye açığımdır, saygı çerçevesinde olmak şartıyla.

"Gerektikçe eklenen kurallar ve duyurular bu başlığın altında devam edicektir..."

K.S.K.S Profesörü*

Ders Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası