Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Lütfen siteye Ad-Soyad şeklinde kaydolunuz. Hogwarts henüz kapalıdır. Sihirli Günler !
Yöneticiler

Odettá Jeane Dyoné

Serah Ilsa K.

Daniela Mia Malfoy

Ayın En İyileri

Ayın Kişisel Kurgusu
name

Ayın Rol Oyunu
name

Ayın Çifti
name&name

Ayın Dostları
name&name

Ayın Düşmanları
name&name

Ayın Öğrencisi
name

Ayın Yetişkini
name
Taylor Straker Moz-screenshot-1

Taylor Straker

2 posters
YazarMesaj
Taylor Straker

Taylor Straker

Erkek
Gerçek İsim : Aksel

Taylor Straker Empty
MesajKonu: Taylor Straker   Taylor Straker Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 1:57 pm

Tam Adı: Jared Jacob Taylor
Soyadı: Straker
Örnek Rol Oyunu (En az 7 Satır) :

Her zamanki gibi soğuk ve sakin bir şekilde binasına gidiyordu. Sonra da arkasından yürüyen birisinin ayak seslerini duydu. Ondan sonra ayak sesleri kesildi. "Kimsin bilmiyorum ama bana bulaşmasan iyi olur. Havamda değilim." dedi Taylor. Ondan sonra ayak sesleri hızlandı ve o kişinin oradan uzaklaştığı belli oluyordu. "İşte, sonunda!" dedi Taylor içinden. Binasına gelmişti. Binada bir kaç kişi gülerek eğleniyorlardı. Çok iyi arkadaş oldukları belliydi. "Arkadaşlık... Saçmalıktan başka bir şey değil." dedi Taylor. Taylor arkadaşlığın ne olduğunu pek bilmezdi doğrusu. Binasının yatakhanesine gitti ve yatağına uzandı. Gözlerini kapattı ve sessizce şu sözleri söyledi: "Arkadaşlık... Saçmalıktan başka bir şey değil..." Bunu bir kaç sefer tekrarladı. Gözlerinden çok az yaş döküldü. Onun için hayat yalnızlıktı. Jared Jacob Taylor Straker'ın tek ihtiyacı, bir arkadaştı. Ama onunla kim arkadaş olmak isterdi ki? Gününün bir kısmını dolaşmak, bir kısmını uyumak, geri kalan kısmını da ders çalışmak için harcıyordu. Taylor istemeden uykuya daldı. Uyandığında gece olmuştu. Gidip yatakhanenin camına oturdu. "Arkadaşlık... Saçmalıktan başka bir şey değil..." Biraz duraksadı ve bir şey anlamış gibi kafasını kaşıdı. "Belki de... Benim ihtiyacım olan saçmalıktır..." Ama birisiyle arkadaş olmak söylemek kadar kolay değildi. Sabahı bekledi. O sabah bina tarafından çok az tanınan bir çocuğun o 2 cümlesi Taylor'ın bütün hayatını değiştirdi: "Merhaba. Benimle arkadaş olmak ister misin?.."

₪ SORULAR

~ Sihir Dünyasına katıldığınızda yapacağınız ilk sihir ne olurdu ? Nedeniyle birlikte açıklayınız .

Depulso. Çünkü yapılması çok eğlenceli olmalı.

~ Bir Quidditch maçında olduğunuzu düşününüz. Bir yanda kötü bir davranışını görmediğiniz fakat sizinle aynı binada olmayan bir oyuncu. Diğer tarafta ise son hızla ikinize gelen bir bludger var. O hızla gelen bludger'ın farkında değil. Ve uyarmazsan büyük bir kaza geçirecek. Ne yapardın ?

Bazen fedakarlık yapmak gerekebilir. Zaten Quidditch maçının ortasında ona böyle bir şey söylersem onun dikkatini dağıtmak için yaptığımı düşünebilir. Zaten öyle bir şey yapsaydım kaçamazdı. Bu yüzden o kişinin önüne çıkardım ve Bludger'ın bana isabet etmesini sağlardım.

~ Bir büyücü olarak yapmaktan en çok hoşlandığın şeyi tanımlar mısın ?

Quidditch oynamak. Bir düşünsenize, yerden 5-10, hatta daha fazla yükseklikte bir süpürgenin üzerinde süratli bir şekilde gidiyorsunuz. Harika bir şey.

~ Sizce Karanlık Sanatlara Karşı Savunma dersi niye önemlidir ? Açıklayınız .

Çünkü, kendimizi savunmak, saldırmaktan daha önemlidir. Hele kendimizi savunduğumuz şey Karanlık Sanat ise.
Destiny Quiete
Cadı Kazanı Sahibi/Editörü
 Cadı Kazanı Sahibi/Editörü
Destiny Quiete

Kadın
Gerçek İsim : Tuğçe.

Taylor Straker Empty
MesajKonu: Geri: Taylor Straker   Taylor Straker Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 10:34 pm

Hufflepuff

I. Sınıf

Taylor Straker
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jesse Straker
» Jesse Straker
» Jesse Straker
» Taylor C h a s e Collins #