Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Lütfen siteye Ad-Soyad şeklinde kaydolunuz. Hogwarts henüz kapalıdır. Sihirli Günler !
Yöneticiler

Odettá Jeane Dyoné

Serah Ilsa K.

Daniela Mia Malfoy

Ayın En İyileri

Ayın Kişisel Kurgusu
name

Ayın Rol Oyunu
name

Ayın Çifti
name&name

Ayın Dostları
name&name

Ayın Düşmanları
name&name

Ayın Öğrencisi
name

Ayın Yetişkini
name
Boabban Malfoy Moz-screenshot-1

Boabban Malfoy

+5
Kevin Freddy McKartney
Alex Jake Marquez
Madonna Malfoy
Olivia V. Emma Watson
Svetlana Lizzié Maurëll
9 posters
YazarMesaj
Svetlana Lizzié Maurëll
Slytherin Bina Sorumlusu/İksir Profesörü

Kadın
Gerçek İsim : Boabban Malfoy

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 7:18 pm

Boabban Malfoy

Boabban Malfoy Normal_evangeline-lilly-1024x768-22606

Tam adı: Baobban Ashley Malfoy

Takma ad: Boab, Ash

Doğum Yeri: Londra

Mezun Olduğu Bina/Okul: Ravenclaw/Hogwarts

Kan Durumu: Saf Kan

Burcu: Yengeç

Savaş Tarafı: Savaşın bitmesiyle Aydınlık tarafa geçmiştir ama hala karanlık tarafla ilişkide olduğu hakkında söylentiler var.

Meslek: Kehanet Profesörü / Kahin

Boabban Malfoy Evangeline%20Lilly_14

-Fiziksel Özellikler-

Ailedeki çoğunluğun yanı sıra koyu kestane rengi ve dalgalı saçları vardı. Gece mavisi karanlık ve derin göz rengine sahiptir. Bu onu korkunç ama çekici kılmaktadır. İnce, kalemle çizilmişe benzeyen uçuk pembe rengi dudakları vardır. Elmacık kemikleri çok belirgindir. 1.75'e yakın boyu ve boyu ile oratılı 55 kilo olan Boabban fiziksel özelliklerinden çok memnundur.

-Kişisel Özellikler-

<3 Sessiz, sakin ama hırslı bir yapıya sahiptir.

<3 Özel yeteneği sayesinde bazen sinir bozucu olabiliyor.

<3 Evdeki en az uyuyan kişidir.

<3 Cesur ve dediğim dediktir.

<3 Sinirlerine hakim olmakta zorlanır.

<3 Arkadaş canlısıdır.

-Özel Yetenek-

Geleceği görebilme ve geleceğe dair kehanetlerde bulunabilme yeteneğine sahiptir. Bu yüzden Hogwarts'da Kehanet dersi veriyor.

~Geçmiş~

Bundan 22 yıl önce Malfoy Malikanesinin küçük bir odasında hayata gözlerini açmıştır. Doğumdan sonra hayatını kaybeden annesinin yasını her gün tutmaktadır. Bu yüzden hiç bir zaman doğum günü kutlamaz. Annesinin ölümünden 1 sene kadar sonra bir trafik kazasında hayatını kaybeden babasının hatıraları her zaman yüreğinde yaşar. Karanlık denilebilecek kadar kötü bir çocukluk yaşamıştır. Küçük yaşlarda fark edilen geleceği görme özelliği sebebiyle toplumdan dışlanmış ve hor görülmüştür. Diğer insanlardan farklı olması bir suçmuş gibi gösterilmiştir. Ama Malfoy ailesi ve aile dostları onnun hep arkasında durmuştur. Girdiği bunalımı çabuk atlatıp kendisiyle barışmış yeteneğini iyi yönde geliştirmeye başlamıştır. Tüm aile gibi Hogwarts'a gitmiş ve üstün başarıyla Ravenclaw binasından mezun olmuştur. Halen aynı okulda Kehanet profesörü olarak görev yapmakta.

-Sevdikleri-

<3 Geceleri dışarı çıkmak

<3 Kahve içmek

<3 Çocuklar

<3 Keman çalmak

<3 Baykuşu ile ilgilenmek

-Sevmedikleri-

<3 Yalan

<3 Yılan

<3 Çay

<3 Geç uyanmak

<3 Böcek

-Kullanılabilir İkonlar-

Boabban Malfoy 89871_306Lost069Boabban Malfoy 53721zgypmoBoabban Malfoy 3111323Lost016
Boabban Malfoy 5988el88Boabban Malfoy 3877el4Boabban Malfoy 8017el166
Boabban Malfoy 9397el167Boabban Malfoy 9146el137Boabban Malfoy 4135Evie_1008

En son Boabban Malfoy tarafından C.tesi Ekim 24, 2009 8:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Svetlana Lizzié Maurëll

Kadın

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 7:26 pm

~A R K A D A Ş L A R~

[Ayrılmaz İkili]

[Sonuna Kadar Kanka]

Olivia Valerie Emma Watson

Boabban Malfoy 866336944912

Hogwarts'ta tanıştığım ve sonsuza kadar beraber olacağımıza inandığım biricik kankam. En başlarda pek anlaşamazdık ama onunda benim gibi bir kahin olduğunu anlayınca ona yardım etmek için yanına yaklaştım. Benim çektiğim acıları çekmesini istemiyordum. Yeteneğin bedenini ele geçirdiği o zorlu dönemde her zaman yanında oldum. Sonra da o benim her sıkıntımda yanımda oldu. Beni bu cillerimle kabul eden ve dalga geçmeyen nadir arkadaşlarımdan (: (:

Boabban Malfoy Rachelle-Victoria-rachelle-lefevre-3016908-100-100

Büyük yeğenim, sevgili kızım, dert ortağım

Kız kardeşimin ikiz çocuklarından biri. Kız kardeşim öldükten sonra onları büyütmek benim için bir görevden çok eğlence oldu. Nyx her zaman aklı başında ve mantıklı olmuştur. Şimdi çok iyi bir işi var ve ben bununla çok gurur duyuyorum. Aynı zamanda aramızdaki yaş farkı çok az olduğu için dert ortağımdır.

[Suç Ortakları]

Boabban Malfoy Alex-Pettyfer-alex-pettyfer-6829708-100-100

Alex Jake Marquez

Hogwarts'da aynı dönemde okuduğum ve mezun olduğum biricik arkadaşım. Beraber gece yarılarına kadar ortak salonda muhabbet eder, öğrenci başlarının devriyesi bittikten sonra okulda keşfe çıkardık. Birlikte çoğu kez cezaya kaldık.

[Dert Ortağı]
[Yakın]

Boabban Malfoy Normal001fxg.th
Kevin Freddy McKartney

Kız kardeşim gibi gördüğüm Alice'in sevgilisi. Çok düzgün ve terbiyeli bir çocuk. Eee Alice'in kahrını çekmek de kolay değildir hani :) Ayrıca beraber etrafı dolaşmaktan, dertleşmekten zevk aldığım yakın bir arkadaşım. Aynı zamanda çok başarılı bulduğum genç bir Slytherin'li öğrencim.

[Değer Verdiklerim]
[Kanımın Isınık Oldukları ]

Jessica Lisa Malfoy
Boabban Malfoy 3203

Merlin bilir ya akraba olsakta bir kaç kez anca görüşmüşüzdür. Yine de onu çok severim. Şimdi ise Hogwarts'da Profesör olarak başladı. Onunla iyi anlaşacağıma inanıyorum. Merlin yardımcısı olsun :)

[Sıradan ]
[Göz Aşinalığı Olanlar]
[Tanıdık]

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]
[İşe yaramazlar]
[Rakipler]
[Hoşlanmadığım]
[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]
[Baş Belası]
Blair Amy Malfoy

Boabban Malfoy 2905

Akrabam, iş ve okul arkadaşım olmasına rağmen. Hoşlanmadığım nadir insanlardan biridir. Hogwarts'da benden bir kaç sınıf küçük olmasına rağmen burnunu işlerime sokmaya bayılırdı. Onunla anlaşmam Merlinin mezarından kalkıp gelmesi kadar zor. Şimdi ise Hogwarts'da Tılsım Profesörlüğü yapıyor. Merlin bana sabır versin.

~ A Ş K ~

[Şimdiki]
[Gözümün kaldıkları]
[Eski]
[Kullandıklarım]
[Karşılıklı]
[Arzuladığım]
[Benden Hoşlananlar]

~ Ö Ğ R E N C İ L E R ~

[Bayıldığım Öğrenciler]
[Potansiyeli Olduğunu Düşündüklerim]
[Nötr Öğrenciler]
[Seviyesiz Öğrenciler]
[Zorunlu Sevdiğim]
[Zorunlu Bile Sevemediğim]

~ ÇOCUKLAR ~

[Çocuğum Olsan Ne iyi olurdu]

Madonna Malfoy

Boabban Malfoy 1241rachel-rachel-hurd-wood-1194671_100_100

Soy adımızdan da anlaşılcağı gibi benim kuzenim. Çok iyi anlaşırız. Aynı zamanda en yetenekli öğrencilerimden biri. Beni çok sever. Yaşı küçüktür ama aklı büyüktür. En zor zamanlarımda yanımda oldu. Onu çok seviyorum.

[Bayıldığım Çocuklar]
[Korumam Altındaki Çocuklar]

Boabban Malfoy 2nipaw8

Biricik Kızım, Kuzum, Yavrum

En sevdiğim kız kardeşimden bana kalan biricik hatıram. Kız kardeşimin genç ölümü ve çok hızlı gelişmekte olan yeteneğimin beni hayattan soyutladığı sıralarda bana ilaç gibi gelen küçük yeğenim. Her zaman ona bir teyzeden çok annelik yaptığıma inanıyorum. Yaptığı güzel işlerle ve başarılı bir öğrenci olduğunda hep gurur duyarım onla. Onu çok seviyorum. Biricik kızım :)
[Potansiyeli Olduğunu Düşündüğüm Çocuklar]

[Nötr Çocuklar]
[Seviyesiz Çocuklar]
[Sevmediğim Çocuklar]

---

Lejantta kendinizi görmek için

Ad-Soyad

Kurgu:

İkon:

En son Boabban Malfoy tarafından Paz Eyl. 27, 2009 5:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Olivia V. Emma Watson

Olivia V. Emma Watson

Kadın

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 10:51 pm

Kurgu : Meslektaşımsın..Benimle aynı özel yeteneğe sahipsin.Hogwartstan tanışırız.Ravenclawdaydın fakat bana bir Gryffindor kadar yakındın.Kendi yeteneğini benden çok önce farketmiştin.Kendini bu yolda geliştirirken benimde aynı yeteneğe sahip olduğumu farkettin ve bana yakınlaşmaya başladın.Çünkü kahinliği- görücülüğü farketmesi süresi zordur.(bunu ben uydurdum :D ) bana yardımcı olmak istedin ve bu süre zarfında iyi birer arkadaş olduk.Bunun yanın sıra senin çillerini çok severim :)

İcon lejantta :D
Madonna Malfoy
Ravenclaw I. Sınıf Öğrencisi
Madonna Malfoy

Kadın
Gerçek İsim : Madonna Malfoy

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 12:00 pm

Ad-Soyad : Madonna Malfoy

Kurgu: Birlikte çok eğlendiğim suç ortağım . Çok iyi bir arkadas ve sırdaş. Yaşadıklarımızı asla unutamıycam. Daha iyilerini yaşamak dileyiğle..

İkon: Boabban Malfoy Rachel-rachel-hurd-wood-1194671_100_100
Svetlana Lizzié Maurëll

Kadın

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 12:18 pm

[Sonuna Kadar Kanka]

Boabban Malfoy 866336944912

Hogwarts'ta tanıştığım ve sonsuza kadar beraber olacağımıza inandığım biricik kankam. En başlarda pek anlaşamazdık ama onunda benim gibi bir kahin olduğunu anlayınca ona yardım etmek için yanına yaklaştım. Benim çektiğim acıları çekmesini istemiyordum. Yeteneğin bedenini ele geçirdiği o zorlu dönemde her zaman yanında oldum. Sonra da o benim her sıkıntımda yanımda oldu. Beni bu cillerimle kabul eden ve dalga geçmeyen nadir arkadaşlarımdan (: (:
Svetlana Lizzié Maurëll

Kadın

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 12:19 pm

[Çocuğum Olsan Ne iyi olurdu]
Madonna Malfoy

Boabban Malfoy 1241rachel-rachel-hurd-wood-1194671_100_100

Soy adımızdan da anlaşılcağı gibi benim kuzenim. Çok iyi anlaşırız. Aynı zamanda en yetenekli öğrencilerimden biri. Beni çok sever. Yaşı küçüktür ama aklı büyüktür. En zor zamanlarımda yanımda oldu. Onu çok seviyorum.
Alex Jake Marquez

Alex Jake Marquez

Erkek
Gerçek İsim : # Alex Jake Marquez #

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:15 pm

Ad-Soyad:Alex jake Marquez
Kurgu:sen bulursun (:
İkon:Boabban Malfoy Alex-Pettyfer-alex-pettyfer-6829696-100-100 Boabban Malfoy Alex-Pettyfer-alex-pettyfer-6829708-100-100
Kevin Freddy McKartney
Slytherin I. Sınıf Öğrencisi
Kevin Freddy McKartney

Erkek
Gerçek İsim : KeViN

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:19 pm

Ad-soyad:Kevin Freddy McKartney
Kurgu:sevdiklerim yada sen bul :D

İkon:Boabban Malfoy Normal001fxg.th Boabban Malfoy 15fq8.th Boabban Malfoy Plotpagetwo.th
Svetlana Lizzié Maurëll

Kadın

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:47 am

[Suç Ortakları]

Boabban Malfoy Alex-Pettyfer-alex-pettyfer-6829708-100-100

Alex Jake Marquez

Hogwarts'da aynı dönemde okuduğum ve mezun olduğum biricik arkadaşım. Beraber gece yarılarına kadar ortak salonda muhabbet eder, öğrenci başlarının devriyesi bittikten sonra okulda keşfe çıkardık. Birlikte çoğu kez cezaya kaldık.

Svetlana Lizzié Maurëll

Kadın

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:47 am

Boabban Malfoy Normal001fxg.th
Kevin Freddy McKartney

Kız kardeşim gibi gördüğüm Alice'in sevgilisi. Çok düzgün ve terbiyeli bir çocuk. Eee Alice'in kahrını çekmek de kolay değildir hani :) Ayrıca beraber etrafı dolaşmaktan, dertleşmekten zevk aldığım yakın bir arkadaşım. Aynı zamanda çok başarılı bulduğum genç bir Slytherin'li öğrencim
Victoria Lizzie Malfoy

Victoria Lizzie Malfoy

Kadın
Gerçek İsim : Selin

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:53 am

Ad-Soyad=Victoria Lizzie Malfoy
İkon=Lejantta tatlım :)
Kurgu=Bitanecik teyzem..Teyze anne yarısı diye boşuna dememişler dedirtiriyor bana.Annemin yokluğunda beni kendi kızı gibi kolladı.Onu çok sevdiğimi oda benim kadar biliyor..Okuldada ablam Daisy gibi gözü üzerimde..Beni heran korumaya hazır. =)
Svetlana Lizzié Maurëll

Kadın

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 12:01 pm

Boabban Malfoy 2nipaw8

Biricik Kızım, Kuzum, Yavrum

En sevdiğim kız kardeşimden bana kalan biricik hatıram. Kız kardeşimin genç ölümü ve çok hızlı gelişmekte olan yeteneğimin beni hayattan soyutladığı sıralarda bana ilaç gibi gelen küçük yeğenim. Her zaman ona bir teyzeden çok annelik yaptığıma inanıyorum. Yaptığı güzel işlerle ve başarılı bir öğrenci olduğunda hep gurur duyarım onla. Onu çok seviyorum. Biricik kızım :)
Gwendolyn Rose N. Malfoy
Sihir Bakanı
Gwendolyn Rose N. Malfoy

Kadın
Gerçek İsim : Ftmağ xD

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 12:07 pm

Ad-Soyad: April Nyx Malfoy

Kurgu: Biricik teyzem... Annemiz yokluğunda bana ve Daisy'e çok yardımları oldu. Onun hatrı benim üzerimde çok var. Ailede en sevdiğim kişilerden birisi...

İkon: Lejantta =)
Svetlana Lizzié Maurëll

Kadın

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 12:15 pm

Boabban Malfoy Rachelle-Victoria-rachelle-lefevre-3016908-100-100

Büyük yeğenim, sevgili kızım, dert ortağım

Kız kardeşimin ikiz çocuklarından biri. Kız kardeşim öldükten sonra onları büyütmek benim için bir görevden çok eğlence oldu. Nyx her zaman aklı başında ve mantıklı olmuştur. Şimdi çok iyi bir işi var ve ben bununla çok gurur duyuyorum. Aynı zamanda aramızdaki yaş farkı çok az olduğu için dert ortağımdır.

Blair Amy Malfoy

Blair Amy Malfoy

Kadın

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 2:24 pm

İconlar:

Boabban Malfoy 2875Boabban Malfoy 2879Boabban Malfoy 2894Boabban Malfoy 2900Boabban Malfoy 2902Boabban Malfoy 2903Boabban Malfoy 2905Boabban Malfoy 2908

Blair A. W.

Kurgu : Okulda tanışmış birbirinden ne kadar nefret etsede mecburen katlanmak zorunda olan 2 profesörüz.
Jessica Lisa Malfoy

Jessica Lisa Malfoy

Kadın
Gerçek İsim : Jessica Lisa Diggory

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 2:34 pm

Kurgu: Aynı ortamda birbirimize selam verdiğimiz ama henüz tanışmadığımız 2 profesörüz.. (:

Icon:
Boabban Malfoy 3203
Svetlana Lizzié Maurëll

Kadın

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 5:10 pm

Jessica Lisa Malfoy
Boabban Malfoy 3203

Merlin bilir ya akraba olsakta bir kaç kez anca görüşmüşüzdür. Yine de onu çok severim. Şimdi ise Hogwarts'da Profesör olarak başladı. Onunla iyi anlaşacağıma inanıyorum. Merlin yardımcısı olsun :)
Svetlana Lizzié Maurëll

Kadın

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 5:11 pm

Blair Amy Malfoy

Boabban Malfoy 2905

Akrabam, iş ve okul arkadaşım olmasına rağmen. Hoşlanmadığım nadir insanlardan biridir. Hogwarts'da benden bir kaç sınıf küçük olmasına rağmen burnunu işlerime sokmaya bayılırdı. Onunla anlaşmam Merlinin mezarından kalkıp gelmesi kadar zor. Şimdi ise Hogwarts'da Tılsım Profesörlüğü yapıyor. Merlin bana sabır versin.
Olivia V. Emma Watson

Olivia V. Emma Watson

Kadın

Boabban Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Boabban Malfoy   Boabban Malfoy Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 9:18 pm

Boabbancım :D benim lejantıma başvururmusun lejantında bulunduğum kişilere bir bir yazıyorum.Sizleri lejantıma koyabilmem için başvurmalısınız sende başvururmusun canım :D

Boabban Malfoy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Malfoy, Aurelia
» HeLena T. MaLfoy
» Channing T. Malfoy