Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Lütfen siteye Ad-Soyad şeklinde kaydolunuz. Hogwarts henüz kapalıdır. Sihirli Günler !
Yöneticiler

Odettá Jeane Dyoné

Serah Ilsa K.

Daniela Mia Malfoy

Ayın En İyileri

Ayın Kişisel Kurgusu
name

Ayın Rol Oyunu
name

Ayın Çifti
name&name

Ayın Dostları
name&name

Ayın Düşmanları
name&name

Ayın Öğrencisi
name

Ayın Yetişkini
name
Malfoy, Aurelia Moz-screenshot-1

Malfoy, Aurelia

4 posters
YazarMesaj
Aurelia Malfoy

Aurelia Malfoy

Kadın
Gerçek İsim : Sıla

Malfoy, Aurelia Empty
MesajKonu: Malfoy, Aurelia   Malfoy, Aurelia Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 4:32 pm

~if you are dead or still alive, i don't care

Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_003Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_002Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_001

>>. Aurelia Malfoy
>>. Relia, Elia, Relly, Lia
>>. 01 Ocak
>>. 21
>>.
Bayan

~i'm so much better without you

Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_006Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_005Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_004

>>. Baykuş
>>. Hogwarts
>>. Ravenclaw
>>. Bitkibilim Profesörü

~i can feel you all around me

Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_020Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_021Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_019

>>.Meleksi yüz hatlarına sahip çehresini bir hâleymişçesine saran kahverengi saçları vardır. Göğün o en masum rengine bürünmüş, parlak gözleri, binbir çeşit mâna ile bakar sürekli. Yüzüne yakışan tebessümü, çoğu kişiyi etkileyebilecek kadar doğal ve mükemmeldir.

~there is something, i see in you, it might kill me

Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_022Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_023Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_024

>>. Ketum, iradeli ve güçlü... Tam olarak Aurelia'yı anlatıyor bu sözcükler, ne daha fazlasını ne de daha azını.
Benliği, nefsin tüm kandırmacalarına karşı dirençli duruma gelmiştir. İradesi tüm bünyesini kaplamıştır adeta. Aynı zamanda güçlüdür ruhu, kolay kolay yıkılmaz kumdan bir kale gibi... Gevezelikten ve boş safsatalardan hoşlanmaz asla Aurelia. O, sessizliği tercih eder her zaman. Zor beğenen yapısını tatmin edebilmek için sık sık eleştirmekten de çekinmez. Çoğunlukla olumsuzdur. Kafasının dikine gitmekten hastalıklı bir zevk alır. Otorite düşkünü tanıdıklarını kendisine düşman etmeye yetmiştir bu da... Hükmetmeye alışkındır, hükmetmeye açtır. Liderlik konumunda olmaktan büyük bir zevk alır. Kendisini çoğu kişiden üstün görüşü, peşinde narsizmi de getirir.
Tüm bu olumsuzluklara rağmen, genellikle eğlence düşkünüdür Aurelia. Eğer ona gerektiği bir biçimde davranırsanız, buzdan ördüğü duvarlarla kapladığı benliğinin kapılarını ardına kadar aralar ve sizi içeri davet eder. Gerçek Aurelia ise, neşeli ve mutlu biridir.

~another colour turns to grey

Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_061_0Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_028Malfoy, Aurelia Mischa_Barton_044
Aurelia Malfoy

Aurelia Malfoy

Kadın
Gerçek İsim : Sıla

Malfoy, Aurelia Empty
MesajKonu: Geri: Malfoy, Aurelia   Malfoy, Aurelia Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 4:32 pm

Lejant

Malfoy, Aurelia FmrxwkMalfoy, Aurelia 11c6ywkMalfoy, Aurelia 2n9fgwx
Latona, Jewelle.
Gözlerin, evet, gözlerindi beni etkileyen. Seni ilk olarak, sen ikinci sınıftayken dersime geldiğinde görmüştüm. Masmavi bir enginlikle parıldayan gözlerinden fışkıran zeka parıltılarından anlamıştım bir Ravenclaw olduğunu. Dersime gösterdiğin çaba ile takdirimi de kazanmıştın doğrusu. Seninle konuştuğumda, aynı benim gibi ketum fakat iradeli olduğunu anlamıştım. En sevdiğim öğrencilerimden birisin. Tebrikler, Jewelle.

Eklenmek için Icon + Kurgu.
Taylor C. Collins

Taylor C. Collins

Erkek
Gerçek İsim : Taylor Chase Collins

Malfoy, Aurelia Empty
MesajKonu: Geri: Malfoy, Aurelia   Malfoy, Aurelia Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 2:05 pm

Malfoy, Aurelia Taylor-taylor-lautner-9162727-100-100 & Malfoy, Aurelia Taylor-taylor-lautner-9162724-100-100 & Malfoy, Aurelia Taylor-taylor-lautner-9162694-100-100
Malfoy, Aurelia Taylor-New-Moon-Premiere-taylor-lautner-9104317-100-100 & Malfoy, Aurelia Taylor-New-Moon-Premiere-taylor-lautner-9104314-100-100 & Malfoy, Aurelia Taylor-New-Moon-Premiere-taylor-lautner-9104326-100-100
Malfoy, Aurelia Taylor-Icons-taylor-lautner-9084052-105-105 & Malfoy, Aurelia Taylor-Icons-taylor-lautner-9084050-105-105 & Malfoy, Aurelia Taylor-Icons-taylor-lautner-9084049-100-100

Kurgu:
En ilginç bulduğum derstir benim için Bitkibilim. Büyük çaba sarf etmem sonucunda umarım gözünüze girebilirim.
James Arthur Malfoy

James Arthur Malfoy

Erkek
Gerçek İsim : ~~

Malfoy, Aurelia Empty
MesajKonu: Geri: Malfoy, Aurelia   Malfoy, Aurelia Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 5:06 pm

Malfoy, Aurelia PeterfacinellipeterfaciMalfoy, Aurelia PeterfacinellipeterfaciMalfoy, Aurelia Peterfacinellipeterfaci
Malfoy, James Arthur
Benim çok uzaktan kuzenimsin. Sen safkan, ben melez. Sen Ravenclaw, ben Hufflepuff. Aramızdaki büyük farklara rağmen hoşlandığım tek kadın, çocukluk aşkımdın. Yıllar yıllar sonra seni Hogwarts'ın merdivenlerinde gördüğüm zaman gözlerindeki ışıltıdan tanımıştım seni. Ne kadar büyümüştün ve güzelleşmiştin öyle. Ne yazık ki sen beni her zaman kardeşin gibi gördün yada hiç görmedin. Kendine benim için iyi bak Aurelia Malfoy.

Lejantımdaki bilgilerden yararlanarak düzenlersen mutlu olurum.
Destiny Quiete
Cadı Kazanı Sahibi/Editörü
 Cadı Kazanı Sahibi/Editörü
Destiny Quiete

Kadın
Gerçek İsim : Tuğçe.

Malfoy, Aurelia Empty
MesajKonu: Geri: Malfoy, Aurelia   Malfoy, Aurelia Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 10:11 pm

Ben eksik kalır mıyım ? Malfoy, Aurelia 231838

Malfoy, Aurelia
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Boabban Malfoy
» HeLena T. MaLfoy
» Channing T. Malfoy
» Anna Tifanny Malfoy
» Alyssha Cassandra Malfoy~