Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Lütfen siteye Ad-Soyad şeklinde kaydolunuz. Hogwarts henüz kapalıdır. Sihirli Günler !
Yöneticiler

Odettá Jeane Dyoné

Serah Ilsa K.

Daniela Mia Malfoy

Ayın En İyileri

Ayın Kişisel Kurgusu
name

Ayın Rol Oyunu
name

Ayın Çifti
name&name

Ayın Dostları
name&name

Ayın Düşmanları
name&name

Ayın Öğrencisi
name

Ayın Yetişkini
name
Victoria Lizzie Malfoy Moz-screenshot-1

Victoria Lizzie Malfoy

+9
Destiny Quiete
Kevin Freddy McKartney
Alex Jake Marquez
Olivia V. Emma Watson
Alyssha Cassandra Malfoy
Gwendolyn Rose N. Malfoy
Arlyn Eva Watson
Quinn Myra Maurëll
Victoria Lizzie Malfoy
13 posters
YazarMesaj
Victoria Lizzie Malfoy

Victoria Lizzie Malfoy

Kadın
Gerçek İsim : Selin

Victoria Lizzie Malfoy Empty
MesajKonu: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:56 pm

Victoria Lizzie Malfoy Il995c

Tam Adı: Victoria Lizzie Malfoy
Takma Adı: Vicky,Lizz,Vic
Okuduğu Okul/Bina: Hogwarts/Slytherin
Meslek: Öğrenci

Doğum Yeri: İngiltere

Kan durumu: Safkan
Savaş Tarafı: Karanlık
Asa: Cehennem Alevi
Burcu: Terazi

Kullanabildiği Müzik Aletleri: Gitar ve piyano

>>Özel Yetenek<<

Birinin yalan söyleyip söylemediğini hemen anlar.Arkasından dolap çevirmek imkansızdır.

>>Evcil Hayvanlar<<

Karbeyazı bir baykuşu vardır.İsmini ablasınında isteğiyle Pamuk koymuştur.

İkon:
Victoria Lizzie Malfoy J6ig7s Victoria Lizzie Malfoy 29er591 Victoria Lizzie Malfoy 2nipaw8 Victoria Lizzie Malfoy 14o643q Victoria Lizzie Malfoy Nx6jn Victoria Lizzie Malfoy X4f0k6

Victoria Lizzie Malfoy Szz86h

>>Geçmiş<<

Victoria dünyaya sıradan bir muggle kasabasında gözlerini açtı.İlk gördüğü kişi canından çok sevdiği ablası April Nyx Malfoy olmuştu.Küçükken diğer çocuklardan daha zeki olduğu için her zaman onlara planlar kurardı.Kimi zaman kötü sonuçlar elde ettiğinden dolayı annesi Pansy'e kızardı.O henüz küçücük bir kızken arkadaşlarının ona Lucy demesine gıcık olurdu.Lucy ona şeker kız imajı verdiği için sevmezdi bu ismini.Oysa bu ismi babası kızına kendisi gibi tatlı olsun diye koymuştu.Pansy yüzünün bebek suratlı olmasına karşın daima asi, sinirli ve dediği dedik biri oldu.Hala da öyle..Küçükken yapmış olduğu büyülerle herkesi kendine hayran bırakırdı.Henüz çocukluk çağındayken annesiyle babasını kaybetti ve ablasıyla birlikte hayat yolculuğuna devam etti.Çok geçmeden kendisine Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'ndan teklif geldi ve bunu hiç düşünmeden kabul etti.Alışveriş yaparken her zaman hayranı olduğu beyaz kar gibi bir baykuş aldı.Ablasının Slytherin'den mezun olması sebebiyle Slytherin'e küçüklükten bir ilgisi vardı.Seçmen şapkaya girdiği anda seçmen şapkanın kuşkusuz Slytherin demesi onu çok mutlu etmişti.

» Fiziki Özellikler «

Saçları sapsarıdır uçlarına doğru yaklaştıkça altın sarısı rengini alır.Lüle lüle olan saçları beline kadar uzanır.Gözleri mavinin en güzel tonudur.Keskin bakışlarıyla gözleri daha da ortaya çıkar.Dudaklarının dolgun olması ona çekici bir güzellik katmaktadır.Boyu yaşıtlarına göre uzundur ve bununla gurur duyar.

Victoria Lizzie Malfoy 2vnjrj6

>> Kişisel Özellikler <<

Uzaktan her ne kadar sert bir insan gibi gözüksede yakından tanıyınca melek gibi biridir.Canayakın tavırlarını özellikle en yakın arkadaşlarına sergilemekten kaçınmaz.Bunun yanı sıra espri yapmayı çok sever.Aynı zamanda da dediğim dedik, güçlü ve eliağırdır.Biri sinirini bozarsa anında yumruğunu suratına geçirir.Cesurdur ve hiç birşeyden korkmaz.Endişelendiği zamanlar ise ruh gibi olur.Arkadaşları Pansy’nin arada kendini soyutlamasından nefret eder.

>> Sevdikleri <<
-Ailesi
-Arkadaşları
-Alışveriş yapmak
-Kitap Okumak
-Müzik Dinlemek

-Gezmek
-Uyumak

>> Sevmedikleri <<

-Yalancılar
-İki Yüzlüler
-Kendini birşey zannedenler
-Bilmişler
-Gıcıklar
-Böcekler

Victoria Lizzie Malfoy Xdv37q

~A R K A D A Ş L A R~
[Ayrılmaz Üçlü]

Victoria Lizzie Malfoy KD-kirsten-dunst-6179772-100-100
Croline Alice Watson

Herşeyden çok sevdiğim arkadaşım.Tıpkı kardeşim gibi.Onunla birlikte takılmak bana huzur veriyor.Teyzesi Olivia ve ablam Nyx'dan dolayı bebekliğimizden beri tanışıyoruz.Beni, benim kadar iyi tanıyor.O bir sırdaştan,kankadan ve hatta kardeşten bile daha öte benim için.Farklı binalarda olmamız arkadaşlığımızı hiç bir zaman bozmadı..

Victoria Lizzie Malfoy Nfitt
Anna Tifanny Malfoy

Yaşadığım muggle kasabasında karşı apartmanda oturuyordu.Onunla küçüklükten beri arkadaşız ama ben ona kardeş demeyi tercih ediyorum.Hayatta en sevdiklerim arasında yer alan Anna’sız bir hayat düşünemiyorum.Aynı binada olmamız nedeniyle okul zamanıda gece gündür birlikteyiz..

[Suç Ortakları]
Victoria Lizzie Malfoy 33445t3
Kevin Freddy McKartney

Biriciğim Alice'in sevgilisi..Slytherinde olması nedeniyle sürekli görüşüyoruz.Ne zaman birisi bize kızsa sebebi Kevin'la çevirdiğimiz işlerdendir.Yanyana olduğumuz zaman kahkaha atmadan duramıyoruz.

[Sırdaşları]
[Değer Verdiklerim]

Victoria Lizzie Malfoy Ao13n
Arlyn Eva Watson

Gryffindor'Dan olmasına karşın onunla gayet samimiyiz.Okulun ilk gününden beri tanışıyoruz ve onu çok seviyorum.İkimizde eğlenceye oldukça düşkünüz ve müzik zevklerimiz neredeyse aynı.Dostluğumuzun uzun sürmesi dileğiyle. :)

[Kanımın Isınık Oldukları]
[Sıradan]
[Göz Aşinalığı Olanlar]
[Tanıdık]

» DÜŞMANLAR «

[Zararsızlar]
[İşe yaramazlar]
[Rakipler]
[Hoşlanmadığım]
[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]
[Baş Belası]

>> Büyükler <<

[İdol]
Victoria Lizzie Malfoy S5eecl
Olivia Valerie Emma Watson

En sevdiğim arkadaşım Alice'in ablası..Ayrıca ablam Daisy'le birlikte Hogwarts müdüresi.Onu gördüğümden beri ona hayranım.Davranışları ve kişiliğiyle her zaman beni etkilemiştir.Büyüyünce onun gibi olmak istiyorum.

[Ablam -Abim Diyebileceğim]
Victoria Lizzie Malfoy 2wefbtg
Alex Jake Marquez

Biricik teyzem Alyssha'nın sevgilisi..Bildiğim kadarıyla ilişkileri çok ciddi.Aynı zamanda biçim değiştirme profesörümüz.Esprili bir profesör olmasının yanı sıra çok sevecendirde.Eğer bir Malfoy olsaydı büyük ihtimalle abim olurdu..

Victoria Lizzie Malfoy Dorp1d
Alisa Cassidy Dark

Çok sevdiğim profesörlerden biri olmasının yanında teyzelerimle ayrılmaz 3'lüler..Teyzelerim beni korurken oda tıpkı onlar gibi beni korudu.Eski yazıtlar dersi bana sevdiren ta kendisidir.Her zaman mutlu olan kişiliğiyle herkesi mutlu eder..

[Çok sevdiğim]
Victoria Lizzie Malfoy 2dbsd4l
Jessica Lisa Diggory

Yaşının fazla büyük olmamasına karşın profesörlerimizden biri.Derste sevecen tavırları nedeniyle onu hep çok sempatik bulurum.Eğlenceli kişiliği dolayısıyla her bizleri her zaman güldürür.

[Değer Verdiğim]
Victoria Lizzie Malfoy 2905
Blair Amy Malfoy

Çok sevdiğim profesörlerden bir tanesi.Derslerde yaratıcı düşünceleriyle hepimizi derse kitleyebiliyor.Kısaca dersinin hakkını veriyor.Çok sevdiklerimden biri..

[Hoşlandığım]
[Sadece Selamlaştığım]
[Yüzüne bile bakmak istemediğim]
[Nefret Ettiğim]
[Korktuğum]

~ A İ L E ~
[Anne & Baba]

Ben çok küçükken vefat ettiler.
[Abla ]
Victoria Lizzie Malfoy N20gfn
April Nyx Malfoy

Biricik, canımdan çok sevdiğim ablam.Dünyaya ilk geldiğime herkesten önce beni ilk o gördü.Şimdiye kadar sevgiyle bana baktı.Annem ve babam öldüğünden beri birlikte yaşıyoruz.Ablam olmasının yanı sıra en yakın arkadaşlarımdan..O benim için birtane.

Victoria Lizzie Malfoy 2u7q2w6
Daisy Madeline Malfoy

Canımın içi ablam..Darkdream'de küçüklüğümden beri maceradan maceraya koşuyoruz.Beni kolluyor ve her zaman destekliyor.Evin içinde çok yakın olmamıza karşın Hogwarts'ta işler değişiyor.Çaktırmadan her zaman beni desteklesede ayrımcılık yapmak istemediğinden dolayı okul içinde fazla yakın olamıyoruz.

[Kuzen]
Chester Harry Bennigton

Benimle yaşıt olan ve çok sevdiğim kuzenim.Erkek olmasına karşın tüm sırlarımı onunla paylaşabiliyorum.Bazen gıcıklık yapsada özünde melek gibi bir çocuktur.Onunla az maceralarımız olmadı..

[Teyze]
Victoria Lizzie Malfoy 6tctip
Alyssha Cassandra Malfoy

Canımın içi teyzeciğim..Boabban teyzem ile birlikte bana anne oldular.Teyze anne yarısı diye boşuna dememişler.Ailemden bir çok kişi gibi oda Hogwarts'ta profesör.Her zaman beni sever ve kollar.

Victoria Lizzie Malfoy X3xvkh
Boabban Malfoy

Teyzem..Ablam..Annem..Heralde ona en uygun kelime anne olurdu.Her zaman arkamda oldu ve beni destekledi.Annemi kaybettiğimiz zamanlarda birbirimize tutunduk.Onun sayesinde bu günlere geldim..Canım o benim.

En son Victoria Lizzie Malfoy tarafından Paz Eyl. 27, 2009 6:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi
Quinn Myra Maurëll

Kadın
Gerçek İsim : Croline Alice Watson

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:13 pm

Sağ ol biriciğim.
Arlyn Eva Watson

Arlyn Eva Watson

Kadın
Gerçek İsim : Arlyn Evanna Watson

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:15 pm

İkon lejantta :D

Arlyn Eva Watson

Zıt taraflardan olmamıza rağmen oldukça yakınız. Kısa sürede arkadaş olduk ve birbirimizi tanıdık. Eğlenceye olduça düşkünüz. Bu yüzden eğlenceli herşeyde varız. Umarım bu yakınlık hiç bitmez.

Victoria Lizzie Malfoy Hpactors4
Victoria Lizzie Malfoy

Victoria Lizzie Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 7:00 pm

Ekledim canım .:)
Gwendolyn Rose N. Malfoy
Sihir Bakanı
Gwendolyn Rose N. Malfoy

Kadın
Gerçek İsim : Ftmağ xD

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 10:53 am

Saol Haaadım xD
Alyssha Cassandra Malfoy

Alyssha Cassandra Malfoy

Kadın
Gerçek İsim : Alyssha Cassandra Malfoy

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 5:59 pm

İcon:Victoria Lizzie Malfoy 29w98wh
Ad soyad:Alyssha Cassandra Malfoy
Kurgu:En sevdiğim arkadaşlarımdan April'in kardeşi olması sebebiyle onuda çok severim.Tıpkı benim kardeşim gibi.Yaşı küçük olmasına rağmen iyi bir dert ortağımdır.Her ne kadar sevimli görünmemeye çalışçasada o çooook sevimlidir. :D
Victoria Lizzie Malfoy

Victoria Lizzie Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 1:28 pm

Ne demek canlarım :D Siz benim herşeyimsiniz
Olivia V. Emma Watson

Olivia V. Emma Watson

Kadın

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 10:45 pm

Kurgu::Miniciğimin(Croline) kankası olması dolayısıyla onu tanıyorum..Aynı zamanda iyi bir öğrencim..Onu severim...Ve en sevdiğim öğrencilerimden olan ( XD ) Channig'in de sevgilisi bildiğim kadarıyla..Benim yaşlarıma geldiği zaman gayet güzel ve alımlı bir hanımefendi olacak :D

İcon lejantta :D

Olivia Valerie Emma Watson
Alex Jake Marquez

Alex Jake Marquez

Erkek
Gerçek İsim : # Alex Jake Marquez #

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:16 pm

Ad-Soyad:Alex jake Marquez
Kurgu:sen uydur bişiler (:
İkon:Victoria Lizzie Malfoy Alex-Pettyfer-alex-pettyfer-6829696-100-100 Victoria Lizzie Malfoy Alex-Pettyfer-alex-pettyfer-6829708-100-100
Kevin Freddy McKartney
Slytherin I. Sınıf Öğrencisi
Kevin Freddy McKartney

Erkek
Gerçek İsim : KeViN

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:29 pm

Ad-Soyad:Kevin Freddy McKartney
Kurgu:Tanıdıklarına ekle işte :D

İkon:Victoria Lizzie Malfoy Normal001fxg.th Victoria Lizzie Malfoy 15fq8.th Victoria Lizzie Malfoy Plotpagetwo.th
Destiny Quiete
Cadı Kazanı Sahibi/Editörü
 Cadı Kazanı Sahibi/Editörü
Destiny Quiete

Kadın
Gerçek İsim : Tuğçe.

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 1:25 am

Sayın McKartney ekledikleriniz icon değildir.
Lütfen değiştiriniz ..

HaaTm bni de ekLe yaw :D
Svetlana Lizzié Maurëll
Slytherin Bina Sorumlusu/İksir Profesörü

Kadın
Gerçek İsim : Boabban Malfoy

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 12:05 pm

Ad-Soyad: Boabban Malfoy

Kurgu: En sevdiğim kız kardeşimden bana kalan biricik hatıram. Kız kardeşimin genç ölümü ve çok hızlı gelişmekte olan yeteneğimin beni hayattan soyutladığı sıralarda bana ilaç gibi gelen küçük yeğenim. Her zaman ona bir teyzeden çok annelik yaptığıma inanıyorum. Yaptığı güzel işlerle ve başarılı bir öğrenci olduğunda hep gurur duyarım onla. Onu çok seviyorum. Biricik kızım :)

İkon: Lejantta :P :D
Jessica Lisa Malfoy

Jessica Lisa Malfoy

Kadın
Gerçek İsim : Jessica Lisa Diggory

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 2:40 pm

Beni de lütfen (:

Victoria Lizzie Malfoy 3220

Jessica Lisa Diggory
Victoria Lizzie Malfoy

Victoria Lizzie Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 4:45 pm

Ekledim hepinizii :)
Alisa Cassidy Dark

Alisa Cassidy Dark

Kadın
Gerçek İsim : Alisa Cassidy Dark

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 6:33 pm

Ad Soyad*Alisa Cassidy Dark
İkon*Victoria Lizzie Malfoy Dorp1d
Victoria Lizzie Malfoy

Victoria Lizzie Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 6:36 pm

Ekledim xD
Blair Amy Malfoy

Blair Amy Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 6:57 pm

İconlar:

Victoria Lizzie Malfoy 2875Victoria Lizzie Malfoy 2879Victoria Lizzie Malfoy 2894Victoria Lizzie Malfoy 2900Victoria Lizzie Malfoy 2902Victoria Lizzie Malfoy 2903Victoria Lizzie Malfoy 2905Victoria Lizzie Malfoy 2908

Kurgu:
Etrafına gülücükler saçan başarılı Slytherin öğrencisi. Derslerde beni hep şaşırtıp taktirimi kazanıyorsun küçüğüm.
Victoria Lizzie Malfoy

Victoria Lizzie Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 8:23 pm

Ekledim canım =)
Blair Amy Malfoy

Blair Amy Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 2:36 am

Teşekkürlerrr (:
Victoria Lizzie Malfoy

Victoria Lizzie Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 11:46 am

Ne demek =)
Quinn Myra Maurëll

Kadın
Gerçek İsim : Croline Alice Watson

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 6:51 pm

Kankacım ünlü değişikliği yüzünden ikonumda değişti. Yeni ikonlar lejantta değiştirirsen sevinirim.
Victoria Lizzie Malfoy

Victoria Lizzie Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 6:57 pm

tamamdır tatlım :*
Olivia V. Emma Watson

Olivia V. Emma Watson

Kadın

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 10:44 pm

canım lejantıma başvurursun mu :D sende ekliyim ya seninde benim lejantım a girmen için :D
Victoria Lizzie Malfoy

Victoria Lizzie Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Victoria Lizzie Malfoy   Victoria Lizzie Malfoy Icon_minitimeÇarş. Kas. 18, 2009 8:44 pm

başvurdum canım :D

Victoria Lizzie Malfoy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Malfoy, Aurelia
» Channing T. Malfoy
» HeLena T. MaLfoy
» Boabban Malfoy